Návrhy Návhr knika re začiatočníkov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem energýček, 17/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Kniha pre začiatočníkov

  1. Ano

    66.7%
  2. Nie

    33.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte mam taký návrh a vedel by som ho zrealizovať. Dostal som nápad čo tak spraviť o DarkOrbite normálnu knihu na čítanie pre začiatočníkov. Bolo by tam rady, návody, lode.... a ostatné veci ako by sa pomohlo začiatočníkom a pre tých čo hru nepoznajú a dalo by sa nato aj pre dark kus zarobiť vedel by som to cele spraviť a poslať to sem čo vy nato. Hráč čo nepozná dark orbit by sa oboznámil zo stistémom z hystórou darku a ostatnými vecami v hre. Oboznámil by sa z firmami a ... Všetko tu písať nebudem lebo je to môj nápad.
     
  2. Korben

    Korben User

    Ak by sa na tom dalo zarobiť ?
     
  3. Kniha kde by bolo slovi "hystória" a "sistém" (kde I a Y sú si rovné?) Tú knihu by si vytlačil len v slovenčine alebo by si ju aj prekladal pre každého v hre? A ako by si tam aktualizovával informácie, vydal by si nové číslo ako týždenník? :D
     
  4. Knihu by som napísal v slovenčine a čestine možno aj do angličtiny aktualizácie by sa dozvedeli už na fóre začiatočníkom netreba vedieť to čo ešte nieje :D
     
  5. A kolko kusov plánuješ vytlačiť a za kolko sa bude pohybovať cena?
     
  6. Tak plánujem toho vytlačiť dosť keď by sa to rozbehlo dobre a kus okolo 0,50 alebo by to dostal celé bigpoint a dal by to zadarmo a mne malú odmenu :)
     
  7. Já tedy dodávám a myslím si , že k tomu je bible ne? :/
     
  8. Korben

    Korben User

    energýček Snívaj ďalej. Pre nováčikov tu máme bibliu a ak niečo nevedia , tak im my , alebo spoluhráči poradíme a zadarmo. :) ;)

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.