Navracení iris letounů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ◄N3M3§i§►VRU®CZ™17Lv, 21/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den chtěl jsem Vás poprosit zda byste mi mohli vrátit 6 iris letounů které byli zničeny.Hraju tuto hru už 2-3 roky,jsem neplatící hráč tudíž mi to dalo hodně práce když jsem některé letouny kupoval za Urudium a i dražil.Vím, bohužel si za zničení letounů mohu sám(zapoměl jsem opravovat) a nemě sem ani koupene CPU na opravu.
    Nešlo b s tím něco udělat?
    Dekuji

    id:635 728 20
     
  2. No to jseš docela borec. Chtít něco vrátit, když si o to přišel vlastním přičiněním. Nemusím být admin a vím že máš smůlu.
     
  3. Korben

    Korben User

    ◄N3M3§i§►VRU®CZ™17Lv Bohužiaľ , ale v tejto hre sa letouny opravujú preto , aby sa hráči starali o výbavu no a ak ti to dalo toľko práce, tak by si sa mal starať 2x toľko.
    Letouny ti nikto nemôže vrátiť, budeš si ich musieť znova kúpiť alebo vydražiť. :(
     
  4. Zafod

    Zafod User

    Děkujeme uživateli s nečitelným nickem za znehodnocení vlákna, editací prvního postu.
     
  5. SASFIRE

    SASFIRE User

    Mě taky ruplo včera 8 irisu bylo to komické mam vyplé v nastavení letouny cpu nepoužívám a jaá uplně zapomněl je opravit a to sem zrovna lovil na nových a já furt lovil a sem se divil že nikoho nemužu sundat :D protože mam vyple i dmg no co dnes rano už jich bude 5 :D škoda upgradu
     
  6. Korben

    Korben User

    No našťastie máme čarovné tlačítko a môžeme editovaný text vrátiť späť.:)

    Keďže autor už nemá viac otázok, tak považujem tému za zodpovedanú.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.