Podpora Navrácení mého účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Petleft, 24/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Petleft

    Petleft User

    Dobrý den
    Mám prosbu delší dobu jsem nehrál a vypadá to že mi byl odcizen můj předchozí účet nechápu jak je to možné, nicméně byl kdysi na adrese smazane ted jsou tam jen 2 účty, které nejsou moje takže to vypadá, že mi byl i smazán z emailu a já bych ho docela rád získal zpět ano je už to asi 4-5 let co jsem na něm naposledy hrál ale zase mě chytla touha si zahrát .. na účet jsme dohromady dal asi 2tisíce vím že to může být pro někoho málo ale pro mě je to dost peněz tak bych rád aby se mi vrátil :/ Děkuji alespoň za odpověď případně nějaké řešení

    obrazně co si pamatuju byl tam goliath 2lf4 zbytek lf3 8iris modulu pet s moduly... atd
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    Ahoj, email adresu na forum ani jinde veřejně nedávej, to jsou údaje k účtu které jen pomáhají krádežím.

    Jinak s ukradeným účtem musíš na podporu, na fóru ti s tímto nikdo nemá jak pomoct.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. skoda pred nedavnem tu byl kupon pro novacky a byl vybaven lepe nez to co chces zpet zajdi do sekce kupon a zkus ho jestli jeste pujde a udelej si novej budes na tom lepe
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Arya

    Arya User

    Petleft, jak už uvedl kolega, je potřeba napsat na podporu. Dále tedy budeš komunikovat s podporou hry.

    Y*o*D*i*A*k*, tento kód už nelze uplatnit.
    Hráč odeslán na podporu hry, téma uzamykám a přeji hodně štěstí ve hře.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.