Oznámení Návrat botek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Valkyria, 20/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Pôvodne som príspevok SSCUltimateAero, zmazal, no rozhodol som sa nechať výplod tohoto tvora zobrazený, ako výstrahu pre hráčov, ako môže človek hlboko klesnúť, keď mu hra vlezie na mozog.
    Hrajte hru pre zábavu, inak ostanete poznačený demenciou, ako túto pán dokonalí, ktorému sme pravdepodobne stopli účet.
    Toto si dám do zbierky :D

    Ďakujem autorovi za vyznanie lásky. :D
     
  2. Za mnohem mín jsem dostal ban na herní učet když mi ruply nervy a JXP mi blokl učet :D před 8 lety kde jsem narval 70K Kč :D

    Od té doby se nenervuju :D


    to Korben: stejně nechápu jak mužeš stihat tolik funkcí :D nezapomnel na nejakou? :D
     
    Naposledy upraveno: 28/12/18
    ****SETH**** a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Tak mi tedy řekni, kdo vrátil čest Tsarovi, když přišel o 4miliardy na botce? Kdo vrátil odpočty podvodníkům na spacecupu? Kdo vrátil letouny crazyturkovi, nebo upgrady letounů dieselovi? Že by duch svatý? :rolleyes: Někdo to dělat musí, a chápu že v případě podvodníků na spacecupu to byl vzhledem k počtu odbanovaných hráčů script (mimochodem jsem se u toho vemi pobavil, když odbanovali a kompenzovali nejprovařenější účty na cz1), ale pochybuji, že se BP zabývá vracením cti jednotlivcům ;)
     
  4. Korben

    Korben User

    pyяø•uиsтøppαblє, Prečo by som ti tu mal niečo vysvetľovať niečo o nejakom hráčovi, alebo hráčoch? Ak niekomu niečo bolo vrátené, tak v rámci povolenia a pravidiel. Nepoznám ani jeden z účtov tvojej CZ1, ktorá bola tvojím stredom vesmíru. :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    A teď tu o červené karkulce?
    Nikdo nic neví, nikdo nic nemá, na detekci je spuštěn skript, který funguje a mapy jsou plné hráčů co střílí npc a v reálu sedí v hospodě či pijou v práci, nebo spí a majitelé BP o ničem neví.
    Opravdu to vypněte a odejděme a poslední zhasněte a zamkněte.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  6. Když už to tu chceš řešit, tak je to GE2 a řekni mi, co teda v tom cz/sk týmu děláš, když neznáš ani jeden účet na aktuálně JEDINÉM cz/sk serveru?
     
    ****SETH**** tohle ocenil(a).
  7. Perňa

    Perňa User

    Ajéje, krycí jméno kadeřník se vrátil z dovolené :D
     
    ****SETH**** a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Korben

    Korben User

    Zohan, svoju trápnu iróniu, si môžeš kľudne odpustiť.

    pyяø•uиsтøppαblє, GE2 to je koľko? Necelé 3 mesiace? A čo tu robím? Určite tu nesledujem nicky hráčov. Napr v tvojom prípade som preposielal problém s tvojim účtom na BP, na preverenie a riešenie problému a následné preposlanie informácie na podporu. Alebo ďalší administrátor ti prelogovaval účet na základe požiadavku podpory, lebo si bol zaseknutý medzi servermi.
    Tak že čo robíme? No nič. :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Na serveru CZ2,CZ1,CZ3? GE2 je náš generál zohan... v pohodě. ale v TOP10 je 6 kolotočů počítám li správně...alarmující...

    kolik lidí bude z top100 asi 85 %...ze statistiky je chatu 10 % online hráčů...a 85-90 % serveru má kolotoč...

    smutná statistika...

    nejvíce mě štve...že si zapnou na windows že..jdou někde nejsou u toho a 24/7 ...pak přijdou mají tam miliony cti, bz, uridia... že... tak si jen tak zalítají....a znova to zapnou.... realita...

    Ne admini dělají svou práci na 100 %..kdyby mohli zabanovali všechny ty kolotoče...jenže BP ten mlčí nebo neví... co . stím

    Ale hlavně budte bez klanu...jak jste v klanu máte 20 nesmyslných válek na hlavu postavených...od ULV apod...
    pak je to sundávámi od vlastní firmy...apod...

    jako mě se nehce zas tak přestan aby zvítězili ty botky.... když se odlogují poctiví tak ve hře bude 100 % botek no nevím

    pak by měl být název: darkrobit automat....super střílečka...kdy hraje program za vás...ironicky
     
    Naposledy upraveno: 28/12/18
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    •ŞĦΘCK▪ promiň, že nejsem na GE2+cz serveri a nepomáham.
    Mám na starosti nejenom 11 bývalých serverů, také 18-ročního mládence.

    P.S.: Nejde Ti zaslat mail v hře. Odblokuj si všechna pozvání, Děkuji.
    Několik dnů nebudu u kompu. 20 prosince odcházím na horskou chatu a vrátim se až 2 ledna.
    Ti kolotoče a 24/7 ignoruj, neboť tým si kazíš jak své nervy, také své zdraví. Ať Ti vydrží v 2019.
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  11. Korben

    Korben User

    Tuto tému sme tu pôvodne nechávali len preto, aby sme BP mohli v jednej téme predostrieť sťažnosti slušných hráčov, na hráčov ktorý v hre podvádzajú, avšak tu ide viac hráčom o napádanie tých, čo za to nemôžu a preto túto tému uzatváram.

    Ďalšie podobné témy budú okamžite po vytvorení zmazané a budú udelené trestné body. Tu sa jednoducho inak nedá. Bohužiaľ komunita mnohých cz/sk hráčov, postráda zdravý rozum.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.