Návrhy Návrh na zvýšenie trestov pre tých, ktorý strieľajú vlastných

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pᗣᗧ•••Nαrcis••, 22/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Malo by sa odčítavať Urídium za zostrel vlastných hráčov?

  1. Áno

    32 hlasy(ů)
    44.4%
  2. Nie

    40 hlasy(ů)
    55.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Môj návrh je jednoduchý a napadol ma hneď dnes, keď ma jeden hráč zabil len kôli odmene z BVK.

    Mínusová česť asi nestačí a nieje dostatočne odstrašujúca a preto navrhujem aj odpočítanie tej najcennejšej meny - urídia. A to poriadne!

    Toto by platilo na všetky lode vlastnej firmy - aj kreditové.

    Predstavujem si to tak, že podľa toho akú loď hráč zastrelí, toľko sa mu odpočíta.
    Napríklad za zostrel Gola z vlastnej firmy to môže byť od 500 až do 2000, vykalkuloval by som to podľa levelu zabitého a počtu zostrelených lodí. Ako presne to už nechám na BP.

    Výhody pre hráča:
    Nemusí sa báť, že ho ostatný zastrelia kôli odmene alebo čomukoľvek inému.

    Výhody pre BP:
    Ak si nejaký hráč takto minie U, a bude potrebovať napr. na opravu, tak si ho kúpi a BP bude mať príjem.

    Výhody pre klan:
    S klanom to nemá nič, ide o každého hráča samostatne.


    Nevýhody pre hráča:
    Stratí U. pri zostrele vlastného hráča

    Nevýhody pre BP:
    Žiadne nevýhody pre BP nevidím, ide naozaj o jednoduchý návrh.

    Nevýhody pre klan:
    Žiadne.

    Toto je môj prvý návrh, ak som niečo zabudol tak sa ospravedlňujem.
     
    bhagira22, -baghira2- a hejtmus-prvy tohle ocenili.
  2. niesom zaciatocnik ale davam ano. dlho som premyslal ako dvihnut sankcie voci takymto hracom aj ked mna nezostreluju. celkom dobrá myšlienka.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. trta95

    trta95 User

    promin ale je to uplna kravina ten kdo nechce prijit ocest nestrili vlastni hrace a ten kdo je strili tak se mu snizuje cest coz je podle mne dostacujici trest jelikoz cest = ranky a kdyz ma pod 500.000 cti nemuze prodavat kameny za plnou cenu a pri nejhori variante a ma tercik tak ho ostatni hraci sezerou :) ja sem tam taky sestrelim hrace sve firmy ale to uz musi byt :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Crystal

    Crystal User

    davam skor nie...

    hracov vlastnych nestrielam pokial mi nato nedaju dovod..ale toto by silneho hraca ani moc neodradilo od zostrelenia slabeho

    skor neviem a ani si neviem prestavit co ked niekto nema U? pojde do -U? to je skor nerealne

    ono za prvy alebo druhy zostrel nebere moc cti...ale ak to hrac robi opakovane tak potom cest ide rapidne dole...

    proste ber to tak zivot nieje fer, ludia niesu fer, to mas ako v skutocnom zivote, mnoho ludi ked dostane prilezitost kradlo by napr. aj ked niesu zlodeji...prilezitost robi zlodeja
    ludia su proste sebecky a tak isto aj vela hracov v DO :) proste sa s tym zmier
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. V bibli sa píše, že stačí pár dní počkať a -česť máš zas na 0:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• ale ono sa zníži len úroveň trestu, nie mínusová česť. To znamená, že pár dní počkáš a ak zostrelíš znovu hráča vlastnej firmy ideš od -100 - prví stupeň sankcií. Mínusovú česť však naďalej budeš mať a musíš si ju nahrať na nulu a následne na kladnú hodnotu ;)
     
  7. Dávam NIE. Pri odstrele vlstného hráča vám to odpočíta česť. A podla mňa je tento návrh o tom, že vy ste Flaxáči a keď nejaký full Iris hráč striela sám BossKristallon a utečie mu do rohu a vy ju dostrielate ale netrápi Vás to, že on na ňu minul muníciu x4 alebo SAB a vy ju dostrielate x1 a odmena ide vám...tak sa nečudujte že vás pukne
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. ™ΛИĐЯØΪD™ V tomto prípade som ja ten full Iris čo striela do konca, čo si minie muníciu, rakety a sab a druhý len príde, minie si x4 namňa a dorazí bvk. Ale nebudeme tu riešiť teraz kto má akú výbavu lebo teba by som teraz mohol ja obviniť s toho, že dávaš nie len preto, lebo rád strielaš vlastných a nechceš prísť o U.
     
    Naposledy upraveno: 23/6/14
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. No tak ja vlastnych nestrielam... ale naprikald nech sa ubera viacej cesti ale nie Uridium ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Crystal

    Crystal User

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• uz som to napisal... proste silnejsi vyhrava, je to krute ale je to tak v tejto hre ako aj v normalnom zivote

    ak sa ti to nepaci, makaj a zlepsuj sa a potom po tebe nepojdu

    osobne ti poviem ked mas 10 stih a korunku a dobru hodnost...netrufnu si na teba hraci ked tocit niake vacsie npc

    alebo ked mas klan vyhlaste mu vojnu a mate to

    a btw. neviem naco ked ste slabi tocite boss krysy...odmena onicom...ubohych 500 U cca...a tocite ju 12 minut a nakoniec vam ju niekto slohne, proste vymakajte si vybavu a potom chodte na tazsie npc
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Crystal moja skusenost je taka ze slabsi hraci urobia vsetko pre to aby si to bbk nedotocil davaju miny raketkuju a podobne.Potom ked mi rupnu nervy a vysupem ich tak sa stazuju a vypisuju .Moja rada znie dajte pokoj hracom co tocia bbk a ine npc a nebudu vas zostrelovat.Pochybujem ze hrac s full vybavou potrebuje odhanat slabsieho hraca.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Sentiero

    Sentiero User

    Ahojky,
    takových nápadů tady už bylo, ale ani s jedním jsem nesouhlasila :D

    Na DO se mi vždycky líbilo,že si hráč může "dělat co chce". Myslím tím to, že si může lítat kde chce,střílet si koho chce a hlavně vše co udělá tak vidí.Tedy není to hra z těch klikacích (nebudu jmenovat,ale snad všichni ví o čem píši),kdy si hráč odkliká co potřebuje,odejde a za 2 hodinky se vrátí a má postaveno či vyděláno.

    Tedy DO je hra s mnoha možnostmi mezi které, mimojiné patří i to,že každý může střílet každýho.Netvrdím, že když si nabušenej golík sestřelí slabý nostromo je to správně, ale zažili jsme to snad každý ,když jsme začínali a k DO střílení prostě patří.


    Kvůli tomu to i většina lidí hraje a to jestli někdo sestřelí slabšího nebo ne už pak záleží na charakteru a osobnosti hráče. Já osobně třeba malý loďky nestřílím- co bych z toho taky měla že, pokud nezačnou střílet oni do mě nebo do peta.

    A sama si moc dobře pamatuju,když jsem začínala, kolikrát za den jsem bouchla. Někdy 10x jindy 30x a přesto všechno jsem pořád jsem lítatala :)

    Myslím, že smyslem vlákna Aktualizace a nápady není, aby sem hráči přidávali nápady jak změnit DO tak, aby se jim co nejlíp vydělávalo a lítalo :rolleyes:

    A btw.
    Joo je to tak překážky se mají překonávat ne je obcházet :p
     
  13. Fazer7λητк u mna je to uplne inak :) ked si točím bvk tak kumne príde plukovník full hercules raketuje ma a bvk si zobere :( ale nebudem tu zbytočne vypisovať skúsenosti :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. cuneom.cze

    cuneom.cze User

    Já jsem rozhodně pro. A mrzí mě kolik hráčů je proti..
    Pokud není něco zakázáno a není za to dostatečně velký postih, tak je to dovolené a toho se tu právě využívá.
    Střílet vlastní abych jim mohl něco ukrást?? Je to sice dovoleno, ale nic pro mě.. Ostatní si to teda užijte..
    Ale bylo by fajn, kdyby bylo někde vidět kolik kdo vlastních hráčů sestřelil, třeba v profilu, s tím se ale určitě nikdo chlubit nechce :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Ocot

    Ocot User

    Ja som vyslovne za. Je tu kopec ****... ktory ani nemaju **** aby sa ti postavili rovno. Dnes rano ma polozil hrac na mape 4-5 a ani neviem preco. Chcel party ale ja som si plnil misiu a nemal som zaujem sa s niekim delit o U. Zacal po mne strielat a po chvilke som mu to vysvetlil. No zdrhol mi pretoze mal rychlejsiu lod. Toto sa zopakovalo asi dva krat no nakoniec si pockal v pozadi kim ma uberkristalon znacne nerozobral a potom ma dorazil pri brane. To ze som nemohol skocit na mapu 3-5 je asi jasne. Keby som mohol tak hraca zZz (ci tak nejako) pokrcim aj s jeho popolnicou.

    ------------------

    nestalo sa mi to prvy raz. Ked Vas nezotnu pre boxy tak kvoli nejakej jednotke, ktora je jedna na mape a akurat som ju zacal riesit prvy no tazko ustojim niekoho kto dava dmg 200000 na ranu. A co poviete na party ked date jednotku na 10 percent spolu a potom "partak" odpravy Vas a dorazi ju sam.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/6/14
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Drift1

    Drift1 User

    OCOT-to vyjadřování si nech na venku pro svoje sjetý kamarády!
    K tématu-já jsem pro...je docela smutný koukat na to když stojíte na portu,doletí slabá loďka která se snaží ustřílet mordona a další tři loďky začnou šít do něj...
    Nebo ta samá situace akorát s tím rozdílem že když pomužu tak se opíraj pro změnu do mne..
    Další situace-střílím si cubikona,doletí si frajer,parkrát mne obletí a sundá mne..když pak napíšu či je zdraví tak začne zpívat že jsem ho napadl a ukradl mu ji....co s takovýma hráčema?...já bych to dal podle npc.Kristalon-500 uridia dolu,Boss kristalon-1000 uridia dolu,cubikon-2000 uridia dolu...hráč má aspoň jisotu že nevydělá ale ještě ten dotyčný prodělá..na deaktivaci by bylo potřeba čekat týden a každý další sestřel by šel o 100 procent dole...čiže 2 cubikoni mínus 4 000,3 cubikoni-6000 atd...jen do vás.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Ocot vyjadruj sa slušne a primerane, ani na vulgarizmy a ani na silácke reči nie sme zvedaví. Taktiež netvor multiposty.

    Btw. prosím riešte návrh, nie čo sa komu stalo.
     
  18. Crystal

    Crystal User

    uz som svoj nazor vyjadril a nemienim sa opakovat

    doplnim len cuneom.cze ja mam skoro lvl 21 a mam zostrelenych 16 spriatelenych hracov a aj to boli povacsine silnejsi hraci s ktorymi som mal konflikty...

    osobne hlasujem len z principu nie,co poznam aktivnych hracov tak nema s tym nik problem a toto nikto ani neriesi, a opakujem novacikovia maju teraz tolko vyhod ze dostat sa na full iris nie je problem...

    by som vas chcel vidiet pred 5 rokmi ked som ja zacinal s DO, 30x puknutie na den uplna klasika...toto tu bolo vzdy a vzdy aj bude

    samo osebe by sa mohla riesit niak tak ze bude odcitavat viac cti ale pchat do toho Uridium je hlupost

    a asi by to ani neslo, proste si neviem predstavit ze by niekto isiel U do minusu...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. TRIXT

    TRIXT User

    Nemyslím si, že v této podobě by to byla velká pomoc začínajícím hráčům. Pravděpodobně by je to možná paradoxně poškodilo. Všimněte si, jak se slabé lodě z jedné firmy někdy střílí. Důvodem je asi často skutečnost, že nenajdou stejně silného hráče z jiné firmy, se kterým by si poměřili síly. Navíc začínající hráči často ani pravidla neznají a asi by byli hodně překvapeni důsledky těchto soubojů. Pokud by se střílení vlastních mělo opravdu omezit, bylo by asi lepší, kdyby to BP zakázal na všech firemních mapách s výjimkou, kdy dva klany mají war. V podtatě to co je na X-2 by se rozšířilo na všechny firemní mapy (ne na PVP či uber). Nejsem si ale jist, zda by to ale většině vyhovovalo. Osobně jsem proti tomuto návrhu. Každý si to totiž musí v hlavě srovnat sám, kdo je vlastně nepřítel.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. SauronL

    SauronL User

    +1 kdybych byl leecher , jelikož nejsem tak máš za mě -1
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.