Název "Diplomat" nefunguje ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥Nâящч•Pλ®тч•HΔЯÐ♥, 13/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den
    Konečně se moji kamarádi odhodlali hrát a dosáhli požadovaného levelu 10 pro získání odměny č.1.
    Odměnu jsem vpořádku obdržela jak design tak prémium ale co jsem si všimla že v PP- úspěchy - sociální úspěchy, se mi sice zpřístupnil název "Diplomat" ale po tom co si ho zvolím jako název do hry pod loď se mi nezobrazí, zkrátka nevidím pod lodí nic kromě jména (ostatní názvy nedělají problémy a normálně se zobrazují).
    Název tedy mám, vidím ho zvolený v PP, ale na mapě nemám nic.. viz.screenshot
    --------------------------------------------------------------------------------
    (speedtest http://www.speedtest.net/my-result/3622428313)
    (pingtest http://www.pingtest.net/result/101799895.png)
    (JAVATEST You have the recommended Java installed
    Version 7 Update 60)
    (FP You have version 14,0,0,145 installed)
    Prohlížeč Google Chrome Verze 35.0.1916.114 m 64bit
    OS: Windows 7
    --------------------------------------------------------------------------------
    [​IMG]
    Děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 13/7/14
  2. Korben

    Korben User

    Skúsila si iný prehliadač ?
     
  3. Ano, Operu a Firefox... nepomohlo..
     
  4. Korben

    Korben User

    Skús počkať a uvidíme či sa to neupraví po rannom reštarte.
     
  5. Proběhly nějaké změny ? já ten problém mám už asi 2-3 dny ale na fórum píšu až teď protože CM ve hře si nevěděli rady..
     
  6. Korben

    Korben User

    Neprebehli žiadne zmeny. Bude to len chyba v zobrazení daného názvu.
     
  7. No pokud se nic neměnilo tak pochybuju protože už ten dnešní ranní restart nepomohl jak říkám ten název nemám ode dneška
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Problem je take v tom ze tento titul ,ale nikde neni napsany ze ho mas obdrzet za pozvane pratele.
     
  9. Já vidím něco jiného [​IMG]
     
  10. Belgam

    Belgam Guest

    Tak tam jsem nehledal omlouvam se, dobra nahlasime to na BP.
    Kdy to opravi uvidime.
     
  11. Děkuji, mimochodem já je sice ještě nemám ale když už tak prosím aby prověřili všechny 3 tituly.. "Diplomat" "Vyslanec" "Velvyslanec" je možné že tam je podobná chyba tak aby někdo jiný za týden nepsal že mu nejde ten druhej atd.
     
  12. Korben

    Korben User

    ♥Nâящч•Pλ®тч•HΔЯÐ♥ Ako napísal kolega, tento problém nahlási a myslím že keď to už budú robiť, tak budú preverovať funkčnosť všetkých názvov.

    Považujem za zodpovedané.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.