Názov klanu

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem -=♠∮VERGILYI∮♠=-, 5/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zdravím vie mi niekto poradiť prečo mi nejdú tieto názvy: ЯΞST IП PΞΛCΞ by [ΞVΘ], ŖΣŞŤ łП PΣΔCΣ by [ΞVΘ], ЯΣSŤ IП PΣΔCΣ by [ΞVΘ], ЯΣSŤ IП PΣΔCΣ ΘF [ΞVΘ] , ЯΣSŤ ΘF PΣΔCΣ ΘF [ΞVΘ] , ЯΣSŤ ΘF GŁΘRY by [ΞVΘ] atď..
    použiť ako mená klanu.
    Keď to skúsim použiť vypíše mi že tento názov klanu nie je dovolený.
    Nechápem prečo keď už tu také boli a na samotnej GE7 aj sú.
    Viem že nemôžu byť 2 rovnaké ale keď sa od seba líšia tak by to malo ísť.

    Jedná sa o server GE7.
    Neviem prečo to nejde keď na iných serveroch podobne mená už boli.
    Tiež na GE7 je už nijaký počet vymyslených klanov s takýmito názvami.
    Vďaka za odpovede.
     
    Alexander-Veľký a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Čau.

    Mám za to, že dřív byla mnohem větší volnost v tom, jaké znaky můžeš použít jak pro svůj nick, tak i pro název klanu, což vysvětluje existenci klanů s podobným názvem, které jsi uvedl. Tyto klany byly pravděpodobně vytvořeny dřív a dokud si název nebudou chtít změnit, tak můžou mít i nepovolené znaky, které ale ty již dnes použít nemůžeš.
    Ale je to jenom můj tip. Chyba může být i jinde. Já jen vycházím z vlastní zkušenosti a z toho, že vidím, že ty názvy nejsou napsané latinkou.
     
    Alexander-Veľký a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Dik, ale myslím že chyba bude inde lebo ono to nejde ani keď to napíšeš takto: REST IN PEACE by [EVO] a takto je to v normálnych písmenách. Píše vlastne že: toto meno klanu nie je povolené.
     
    Alexander-Veľký a -baghira2- tohle ocenili.
  4. No... já si naopak myslím, že to tím opravdu bude. Možná se ti to bude zdát divné a úsměvné, ale nově nejdou do názvu klanu použít ani mezery. Schválně bych zkusil dát tam název latinkou a místo mezer použít třeba "*", nebo pomlčku (u té si ale nejsem jistej, jestli jde použít :D ). Pokud ani to nepomůže, tak už nevím :)
     
    Alexander-Veľký a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Mal si pravdu vadia tomu medzery ide všetko aj znaky berie, ale neberie to medzery, pomlčky alebo čiarky neviem neskúšal som, ale takto to ide ŖΣŞŤ_łП_PΣΔCΣ_by_[ΞVΘ]. Ďakujem za pomoc.
     
    Alexander-Veľký a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Rádo se stalo, hezký den ;)
     
    Alexander-Veľký a -baghira2- tohle ocenili.
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    celý fígl je v tom, že existuje tzv. znak : neviditelná mezera a to v několíka variantách
    a tento znak systém ''bere'' !
     
  8. a vedel by si mi poradiť ako napísať ten znak ? niečo na tom bude lebo lietajú aj s neviditeľným menom :D
     
    Alexander-Veľký a -baghira2- tohle ocenili.
  9. informer

    informer User

    Tak si tu mezeru skopíruj z těch klanů, co ji tam mají?
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    -=♠∮VERGILYI∮♠=-
    ten prázdny prostor se mi pod prohlížečem, zobrazuje jako čtverečky o rozměrech malého písma.

    U mnoha nicků hráčů ho jasně vidím.

    EDIT: Také se kdysi užívala kombinace ALT + kombinace čísel. U číselného numlocku na klávesnici.
     
    Naposledy upraveno: 5/4/22
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  11. dik to si mi pomohol lebo toto ma vôbec nenapadlo...:D
     
    Alexander-Veľký a -baghira2- tohle ocenili.
  12. ďakujem už som to našiel v prehliadači sa to zobrazuje ako si povedal, ale v hre sú to ako medzery, s tým ALT to poznám len neviem nikde nájsť aká kombinácia sa používa jednu som našiel ALT+255, ale to je ako medzera a to systém neberie, chcel som medzeru, ale to sa už nedá asi ako voľakedy bude musieť stačiť ten znak čo si spomenul.