Názvy portálů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _BŁIŦZ_, 20/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěly byste tento nový upgrade mít ve hře?

  1. Ano

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. Ne

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Nevím, je mi to jedno

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _BŁIŦZ_

    _BŁIŦZ_ User

    Napadlo mě že by se mohli dát nad portály/skokové brány názvy, kam tato brána vede (na jakou mapu) Zvýšila by se tak mnohem lepší orientace ve hře, a byl by to i skvělý přínos jak pro nováčky, kteří neví kam, která brána vede. Tak pro zkušené piloty, lteří vědí co a jak, ale nebaví je se stále koukat do Hvězdného systému. Mohly by se také ukázat na minimapě, aby piloti, kteří už letí k nějakému portálu se nemusely vracet. Mě osobně nenapadají žádné nevýhody tohoto upradu. Pozitivní přínos by byla tedy lepší orintace ve hře. Vzhledově by to mohlo vypadat různě jako např. Cedule nad portálem, nápis přímo na portálu, zářivá písmena atd. Toto je všechno co mě k tomuto tématu napadlo a prosím hlasujte.
     
  2. Korben

    Korben User

    Toto je už od teba tretia téma ktorú si založil a stále to je neprepracované. Návod si zrejme vôbec nečítal, tak že si to prepracuj a o 7 dní si môžeš podať návrh znova aak nebude opäť prepracovaný , tak ho radšej ani nedávaj.
    ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.