(ne)dropovanie plasmidu ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -destro00-, 5/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -destro00-

    -destro00- User

    Zdravim, neviem či mam len ja tento problem už som zabil do 500kusov rôznych npc ako sibelonov, boss sibelonov, devolarianov, boss devolarianov a ani jeden plasmid. Vždy som NPC zabil ja aj načal ja proste nič nič nič. Vedeli by ste mi vysvetlit co to je? aka je sanca na drop ked mi toto robi ? nemôže to byť bug pretože už ma to naozaj hnevá a to mam len misiu že dropni 5 plasmidu
     
  2. Mne to včera tiež nepadalo ale niekto mi na chate písal že zabil 30 boss sibelonov a mal to ale či je to pravda neviem. Ja som sa na to po asi 10 bSibelonoch a dvoch uber sibelonoch vykašlal.
     
  3. -destro00-

    -destro00- User

    Iceman na ge2 to včera mal do 30min čo som ja robil betu.. takže preto sa pytam či to nemôže byt nejaky bug
     
  4. Mně osobně to taky dlouho nepadalo a už mě to štvalo, ale pak mi všech 5 najednou popadalo během 5 minut (asi z 15-20 boss/sibelonů).
     
  5. -destro00-

    -destro00- User

    hovorim ze uz som ich zabi 500 dokopy a ani jeden aj boss aj normal vsetko ...
     
  6. Z sibelonů je menší šance na drop, doporučil bych vám zajít na uberku a šutit tam jen U deva, popřípadě U siby, jelikož z uberek je šance největší a já osobně sem měl 4 plasmidy ze 4 U devek po sobě a ten 5 asi z 10. Normal npc a Boss maj samy o sobě nižší šanci na drop surek, než jejich Uber varianty.
     
  7. -destro00-

    -destro00- User

    ved hej len daj s full iris a 16lf3 uber devo.. ved tam pol dna budem stat

    ale vieš ako tam môže byt tak maly drop ked mi z 500npc nepadol plasmid ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/12/16
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj -destro00-

    ono je takmer nemožné aby problém bol len na tvojom účte skús ešte sa posnažiť a uvidíš či to padne, mne to v bránach celkom padá
     
  9. Alyctro

    Alyctro User

    nvm tiež som mal ten isty problem ,ale nakoniec som to dal , tiež som chcel pisat na forum ,nepadalo to , nepadalo , menil som mapy npc a nic ,,..ale tak padlo to:)
     
  10. -destro00-

    -destro00- User

    skusim mozno zmenu lode co je uplna de*ilina, spolužiak z triedy to mal tiez do 30 min hovote a to len sibelonov daval. ja všetko dokopy a nič. nešalim
     
  11. Nějaký problém skutečně bude, protože ke získání 5 ks plasmidu jsem sestřelil cca 500 dev, 100 boss dev, 50 uber dev, 100 sibelonů, 50 boss sibelonů a 10 uber sibelonů. Trvalo mi to 4 dny a už jsem skutečně nedoufal...Kdyby mi nepomohli soukmenovci, tak tam dřepím ještě dnes.
     
  12. -destro00-

    -destro00- User

    Ved hovorim, ta sanca na drop je uplne mizerná. Alebo rposte len bug lebo hovorim niekolko xxx som ich uz zabil a nic
     
  13. -destro00-

    -destro00- User

    Tak a dnes zase 4 uber devá 1 uber sibelon 3 boss devolarium 1 boss sibelon a nič ani jeden plasmid stale cargo. Chalan co mi pomahal raz zabil sam boss sibelona ze uvidime ako to pada.. a hned mu padol. Prosim vysvetlite mi v čom môže byt chyba pretože važne na to nemam naladu už
     
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tento problém s plazmidom nie je nový. A riešilo sa to tu:

    drop-surovin-na-montaz-nepada

    SSCUltimateAero uvádza, že drop rate je 0,5 %.
    V tejto téme sa viacerí vyjadrili ohľadom veľmi nízkeho dropu u plazmidu.

    Badmaniak #43 tu uvádza, že 2% jsou adekvátní.

    Takže, nech si to zoberieš ku srdcu všelijako, drop na plazmid bude rovnako mizerný.

    Po prečítaní tej témy, čo som Ti zadal; pochopíš že s tým ani ja a ani Ty, vôbec nič neurobíme.
    Túto zákernú taktitu veľmi nízkeho dropu zaviedol BP. A tým, že si súhlasil s ich VOP; prijal si
    zároveň aj ich podmienky, že v hre môžu meniť čokoľvek. Aj to, že drop surovín z montáže si
    môžu nastaviť; tak ako oni chcú. Bohužiaľ. Tak o tom rozhodol BP. A my neplatiči, môžeme
    byť vôbec radi; že nám umožnia zahrať si dark, nakoľko je online & pre každého. :);)
     
    Naposledy upraveno: 6/12/16
  15. Pekný večer prajem :) ak môžem rád by som sa k tejto téme vyjadril.... Skúšal som si z každého Deva dať po 10ks a bilancia? :)
    Devolarium 10ks - 0x plazmid
    Boss Devolarium 10ks - 1x plazmid
    Uber Devolarium 10 ks - 6x plazmid
    Osobne si myslím,že nemám stým nejaký problém...ono je to tak,ja to nezbieravam,kedže montáž používam akurát tak raz za čas na EMP to je asi všetko :) Netreba sa nad tým rozčulovať,určite to BP rieši :) Pekný zostatok večera prajem :)
    (PS: Dajte si čajík s rumíkom,ten vás trošku zohreje,no keď to preženete tak zabudnete aj na starosti s Plazmid-om :) )
     
    Naposledy upraveno: 6/12/16
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  16. -destro00-

    -destro00- User

    Mne nejde o montáž skôr a misiu, plasmid neriešim v montáži toho neni tolko treba, no ty si tu dal velmi pekny zozam toho co si zabil a co ti padlo, keby ti ja mam povedať čo som zabil a čo mi padlo by ta asi prekotilo.

    Pred tebou zabijem 10 uber diev a sam uvidiš ako som na tom
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/12/16
  17. Jack.K

    Jack.K User

    -destro00- já to vidím podobně. Když jsem chtěl udělat ten úkol, tak jsem si bláhově myslel, že udělám betu nebo gamu po sibi a úkol bude splněn. Ale jaké bylo moje překvapení, když mi z brány nepadl ani jeden plasmid. Přitom mi z těch dev a sibů plasmid padal docela hojně. Takže jsem pak musel úkol dodělat na normálních mapách a takovou hodinku to zabralo.
     
  18. Celý problém je v tom, že je špatně nastavená úloha. Sbírej 5 plasmid je prostě blbost. U úkolů by mělo záležet na schopnostech hráče, proto jsou to úkoly, a ne čistě na náhodě. Dát do úkolu sbírání surovin do montáže je stejný nesmysl, jako tam dát například: Sbírej 1 LF-4 z beden. Prostě totální hovadina.

    Jinak jsem na tom podobně, nepodařilo se mi zatím sebrat ani jeden plasmid.
     
    -baghira2-, jaritko a *Firefox1* tohle ocenili.
  19. Možná to nastavili takhle, protože pak ty deva / sibelony (ať už normální, boss nebo uber) musíš sundat sám a ne ve skupině. Aby se 8 lidí nedomluvilo a neměli úkol za pár minut. Ten úkol můžete dělat ve skupině na mapách, ale plasmid vždy vypadne jen jednomu hráči. Samozřejmě, to štěstí (drop plasmidu) tam hraje až moc velkou roli.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.