Neaktivní učet ??

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PLPolish-legion-FX-, 15/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím tak jsem si spoměl starý nick jednoho z mých učtu co jsem kdysi hrál zazadal o heslo zmenil heslo ale kdyz dam login tak me to napise login error nechapu to na podpoře mi napsali ze bez ID my nejsou schopny pomoc ale jak mam vedet ID kdyz se ani neprihlasim do uctu .. jmeno heslo a email je muj ale do uctu se nelze dostat.. co mam delat ? :(
     
  2. Leon

    Leon Guest

    no bez ID nebo BIG čísla ti nikdo nepomůže, navíc BP má právo po nějaké době neaktivní účet zrušit.
     
  3. No tak to je super tak člověk do toho kdy si narve penize a pak to nekdo jen tak zruší ... ale ten učet musí existovat když my šlo zmenit heslo
     
  4. Leon

    Leon Guest

    to mohlo, ale pokud je účet neaktivní tak se na něj nepřihlásíš. A bez ID nebo BIG čísla nikdo nic nezjistí.
     
  5. a ani na forum se s toho nepřihlasím ? toto to pise pri prihlaseni do hry --http://cz2.darkorbit.bigpoint.com/index.es?action=externalHome&loginError=calmDown
     
  6. oops.eu

    oops.eu User

    Jak dlouho jsi na tom účtu nehrál? já jen jestli tu nemáš třeba žádost o zrušení banu na chat(tam se píše ID) nebo nějakou chybu ve hře hlášenou, pokud víš jméno a nejsou to dva roky, tak by jsi něco mohl najít ;) jinak když si něco koupíš na účet, tak ti přijde email o potvrzení platby a tam máš taky ID myslím, tak po tom koukni, nebo zkus kouknout jestli nemáš někde staré fotky svého účtu, tam by jsi taky mohl mít vyfocené ID, jinak nevím jak ti pomoci... :/
     
  7. Korben

    Korben User

    PLPolish-legion-FX- BP nieje banka a keď sa o niečo nezaujímaš, tak BP nieje povinné udržiavať tvoj účet. Účet môže byť deaktivovaný už po 4 týždňoch neaktivity.
     
  8. ok mužete lock
     
  9. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.