NECHÁPU !

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 30/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mohl by mi někdo vysvětlit, proč, když jsem v refrakci a plnim si "časovku", se mi najednou ukáže okénko
    OPUSTIT a ubíhající čas ??
    většinou tak nešikovně, že mě to "vykopne" pár vteřin před koncem, a : znovu "do fronty" .....
    n e c h á p u !!
     
    -baghira2- a leosacek tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Protože stále platí, že se podle of. oznámení nedoporučuje chodit do refrakce, jelikož to mají rozbité, ale přednost má spojování serverů.
    Takže tam buď nebudeš skákat, nebo musíš počítat s anomáliemi tohoto typu a věř mi, že když tě to vyhodí a dostaneš se rychle z5, tak existuje ještě opačná možnost, že tě to nevyhodí a píšeš na podporu hry a čekáš, až tě vytáhnou a boostery běží...
     
    -hups- a coolmen tohle ocenili.
  3. Info o nefunkčnosti refrakce je dost staré a kdo ji nečte pravidelně, má smůlu. Protože navigace na fóru je žalostná.:oops:
     
    Fotograf73 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Alyctro

    Alyctro User

    mna to odtial vyhodi ,rsp . vyskoci to okno len vtedy ked tam nikto nie je .inak pohoda , jak opustia refrakciu ine firmy vyskoci okno .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Arya

    Arya User

    **rozárka**, přečti si Jak správně přispívat na forum a příště zvol název tématu, který vypovídá o jeho obsahu.

    Refrakce nefunguje bezchybně a není doporučeno tam vstupovat, právě z toho důvodu, že se hráč často setkává s těmito chybami. Je riziko, že se tam sekneš a nedostaneš se nazpět. Prozatím bych tyto úkoly odložila a zaměřila se na jiné.

    Kdybys měla další dotazy ohledně Refrakce, napiš je do tématu: Diskuze-refrakce.

    Pro duplicitu, téma uzamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.