nechce naložiť muníciu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †|βłσδĐγ^$uςςε$|†, 12/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte, po dlhšej pauze somsa znovu vrátil. Celé DO zmenené... A trošku mi pomizla munícia, a tak som nakúpil, lenže čuduj sa svetu, nechce mi ju vôbec naložiť. V čom je problém? treba to po novom dáko manuálne popresúvať, alebo ako?
    a ešte jedna otázočka, už neexistuje možnosť viacerých hangárov?
    Dźienkuje
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Tak stou municí ti neporadím...,ale hangáry už neexistují,byli zrušené :)
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    O novom hangáre si prečítaj prosím ťa tuna
    Nový systém hangáru M.A.S.Q.U.E. Shiplookz™


    a to s muníciou my vysvetlit. Tvoja munícia je uskladnena v invetáry, ty s tým robiť nemusíš nič, loď k tomu ma prístup a máš to v lište na mape. Kam to chceš presúvať? Akorát zmena je, že už nejakú dobu loď nemá obmedzenáý muničný sklad a môžeš mať a kupovať munície koľko chceš
     
  4. To viem. Lenže ja som si kúpil muni a vôbec mi v lište neukazuje, že som nakúpil. Stále tam nemám skoro nič. Odobralo K a muni nedalo..

    Potrebujem sa ale ešte opýtať (nikde som to nenašiel), ráta sa aj spermhead (viem, je to spearhead)veteran ako plnohodnotná loď?

    EDIT: Zistil som, že to mám v inventári v lodi, ale akosi mi to neukazuje na lište, čiže tým pádom nemôžem nabiť ani hrst..
     
    Naposledy upraveno: 13/6/16
  5. Všetky bývalé designy ktoré majú nejaký ten skill sú plnohodnotné lode :)
    Jessie to tu už posielal. - Zde
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    †|βłσδĐγ^$uςςε$|†

    kúpil si si muníciu cez rýhlu lištu slotu, ale tá municia sa ti nezobrazuje v lište? Skús tu municiu kupiť cez Obchod alebo si vydrať CPU na automatické dokupovanie. Predpokladím, že ide o x1

    Skús či sa ti pripíše munícia cez niektorých z týchto spôsobov
     
  7. V obchode som to kúpil skúšal som kúpiť potom ešte 1ks, či to nenabehne a stále nič
     
  8. Jessie ti dobré radí... skús to Cpu. To fungovalo vždy aj keď ešte kedysi dávno boli ,,zásobníky,, na muníciu a mal si ich plné tak toto Cpu ti ho dokúpilo aj napriek tomu.
     
  9. Ak to malo byť vybrať, tak to CPU v lodi ani nemám. Doplo mi, asi to malo byť vydraž :D Skúsim ešte to, aozvem sa :p
    A nový problém, nejde dať seprom do štítov.. Myslím, že BP by sa malo zamyslieť nad tým, v akom stave tá hra je.. -.-
     
  10. Keď ti ho tam vloží ale neukáže a zoberie ti šeprom tak daj len relog. Ono ti to nabehne. Ale ak sa ti tam nedá dať vôbec tak nevim ako by som ti poradil.
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    †|βłσδĐγ^$uςςε$|† Obe veci som na GE7 skusil a funguju, takze to asi nebude globalne.

    Skus trochu precistit pc, relognut prehliadac, popripade ho zmenit a nakupit municiu potom.
     
  12. To už fakt nie je normálne. Prečistil som pc a stále nič. V mojom PC problém nie je, je to v tej hre.
    A problém je v tom, že ja mám v inventári tú muníciu, ale neukazuje mi to v lište vôbec! Taktiež mi nechce dať seprom do štítov...
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

    †|βłσδĐγ^$uςςε$|†: Zkusil jsi, zda ti to funguje, pokud se na tomto účtu přihlásíš na jiný server (ikona zeměkoule vlevo nahoře)? Otestuj, zda na jiném serveru ti vše funguje normálně nebo zda tam máš stejný problém. Jde mi jen o to, zda problém je jen v záznamu na serveru nebo zda problém souvisí s něčím na tvém PC.
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  15. už mě to taky nebo po delsi pauze clovek naloguje a nic nefunguje jak ma dodelam premko a asi uz me tu nikdo vicekrat neuvidi
     
  16. @TRIXT Skúšal som, na Ge1 a tam mi to v pohode išlo.
    @=Marvin= ešte som nepísal, čakal som, že možno niektorá rada zaberie :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.