Nechce se mi načíst hra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °°PROMETHEUS°°, 14/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den

    ID: 171904343
    Server: Globalní (GBL1) nový server
    Ping/Rychlost: https://ctrlv.cz/uh9D
    Popis problému: Normálně se přihlásím na webu google chrome a dám START potom se mi otevře nová záložka a načte to jen do čtvrtiny a dál se to ani nehne to samí se stává i v klientovi jestli to není jen internetovým prohlížečem a bohužel se to načte do čtvrtiny i u něj a rovnou se zasekne po chvíli nevíte co s tím je?
    Nick : °°PROMETHEUS°°
    PS: Začal jsem to hrát po dlouhé době tak neznám některé nové věci co se musí a nemusí
    RE: úprava ID
     
    Naposledy upraveno: 14/12/20
    -baghira2- a 242310 tohle ocenili.
  2. josef402

    josef402 User

    ano i me presne same, ID 57367476 ,pred slouc. cz1
     
    Naposledy upraveno: 14/12/20
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Naposledy upraveno: 14/12/20
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►, no já si to četl ale nebyla tam zmíňka že to nejde už den nebo je výpadek atp... proto jsem toto vlákno založil
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Na global jsem se dostal přes warp lodě. Takže jde to, ale blbě.
    Dej si nějakou loď hvězdičkou do oblíbených, přihlaš se na ni, a pak ji warpni na tu co chceš.
    Ale stejně se to tam seká, takže na hru to moc není.
     
    Naposledy upraveno: 14/12/20
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. josef402

    josef402 User

    us mi to naskocilo zazrak
     
  7. takže to blbne více lidem ne jen mě?
     
  8. mňa tiež nechce cely deň pripojit, raz sa podarilo ale hned ako som portol na inu mapu tak už ma odpojilo
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. FRISTOs

    FRISTOs User

    mne tiež. navyše mi vypisuje PC že klient na stiahnutie obsahuje ransomware.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Forkys

    Forkys User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Forkys

    Forkys User

    FRISTOs,
    predpokladam, ze ti to ukazuje defender. Bohuzel po posledni aktualizaci vyzaduje podepsane programy, coz klient jeste neni. Jakmile bude podepsan prestane to hlasit.
     
    242328 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Paradoxx132 nebo zkus si stáhnout a instalovat tohle:
    [​IMG]
    Těm Smart Optimize, chytře optimizuješ všechnou svou pamět i mezipamět v kompu.
    A s Recover RAM. Se Ti obnoví a zotaví veškerá RAMka v PC. Na původní úroveň.

    Je to velice vhodné, pokud Ti prohlížeč zatěžuje mezipamět a pamět; tím že jí zahlcuje a přetíží.

    Nakolik sem se podotýkal se stejným problémem.
    Operu sem vyměnil za Vivaldiho, protože až moc zahlcovala veškerou pamět v kompu.
     
    242328 a 242325 tohle ocenili.
  13. me to pro zmenu nejde dnes
     
    242328, 242325 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Darkorbit se omezil na dobu možnosti hraní 40 minut za 48 hodin? Koukám, že ranní údržba serverů se vydařila. :)
     
    242328, 242325 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. tak tiež mi to znova nejde od včera až do teraz som si zahral asi hodinku gud udržba tiež :D
     
    242328, 242325 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Napsal jsem to špatně. Super nový PVE server plný startovních balíčků jede v pohodě, ale ostatní servery, kam lidi naházeli prachy a moře času, tak na ty se kašle.

    Může mi někdo připomenout jednu věc nebo událost, která byla ku prospěchu hráčům a né za vidinou zisku? :)))
     
    242328, 242325 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. c.o.b

    c.o.b User

    Aj mne nedá sa mi hrať ‍♂️
     
  18. teraz to fungovalo asi cca 5 minut ,ale divme sa divme zas to nefunguje technici odvadzate super PRACU v pripade ze bi ste boli moji zamestnanci tak uz davno si nemate za co kupit ani flasku obycajnej cistej vodi
    ale uz sa ani neviem preco cudujem lebo kazdy event sa vyskituju tie iste problemy s ktorými si neviete poradit
     
    242328, -baghira2- a 242325 tohle ocenili.
  19. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Tenhle možná člověk je blázen!
     
    242328 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Už ji smazali.
     
    242328 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.