Podpora Nechodí mi emaily, díval jsem se všude v nastavení i ve hře.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem (PERSEUS), 10/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. (PERSEUS)

    (PERSEUS) User

    Kluci na podpoře mi napsali, že to mám řešit tady ve fóru hry. Nevím co k tomu ještě dopsat, určitě se zeptáte.

    *Díval jsem se všude => i v nastavení fóru hry nastavení nastavím, že všechno zakliknu, dole vyberu dostávat e-maily (sledovaná fóra všechny) a stejně mi nic nepřijde.

    Očekávám, že by mi to mělo chodit na email ve hře připojený na DO účet.
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Toš mosíš to nastavit přímo na herním účtě. Tadyhle se o tom píše https://board-cs.darkorbit.com/threads/zmena-hesla-emailu-newsletter.1819/.
    Toš to máš tak, příhláséš se na účet a na hlavní stránce vpravo nahoře máš kolečko...ne kolečko na vození hnoje, ale zubatý kolečko....jakože "nastavení". Toš na tohle kolečko klikneš a ukáže se nastaveni...v levým slópci vybereš informační bulletin a teď bacha jo...abys dostával novinky musí ti tam svítit zeleně ANO. Jestli ti tam svétí červený NE, toš to je blbý, toho se mosíš zbavit, proto mosíš zmáčknót ten čudlík s ANO.

    Toš co, jak to dopadlo?
     
    Naposledy upraveno: 11/4/20
  3. (PERSEUS)

    (PERSEUS) User

    Mám to tak nastavené dlouho i podle toho odkazu a stále nic.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    Ahoj,

    které emaily máš přesně na mysli? Upozornění emailem na nové příspěvky na fóru, na reklamní bulletin přímo ze hry, či něco jiného?
     
  5. (PERSEUS)

    (PERSEUS) User

    Emaily na foru mi nechodí. Reklamni bulletin chodí a je to fajn, že aspoň takto ale chtěl bych to forum ještě k tomu
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    Bohužel to vypadá že tato funkce není na fóru aktivována. Upřímně si myslím že to ani není potřeba, kdyby mělo mě chodit upozornění emailem na každý nový příspěvek a vlákno, je to denně 15-20 emailů. :) Nejjednodušší je si nastavit výstrahy, ty tu čekají dokud fórum neotevřeš a nekoukneš na ně.
     
  7. (PERSEUS)

    (PERSEUS) User

    Tak je tam asi chyba, v nastavení "Sledovaná fóra" označit pak všechny a zakliknout možnost "Povolit upozorňování e-mailem". Kdybych si náhodou dal půl roku pauzu, tak bych si přečetl e-mail, který by mě upozornil na akci a nezaspal bych. Děkuji, že jsme to tak nějak vyřešili, myslím, že můžeme ukončit (uzamknout).
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    Tak právě na všelijaké akce chodí emaily přímo ze hry, na fórum by to mělo fungovat jen na nové příspěvky a vlákna uživatelů. A na to většinou výstrahy úplně v pohodě stačí. :) Bohužel to nefunguje, myslím že ani nikdy nefungovalo. Na fóru je spousta věcí co by šlo dělat, ale nejsou správci fóra jako samotných stránek aktivována, bohužel.

    Na žádost tedy uzavírám, přeji příjemnou hru.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.