Chyby nechodí mi potvrzovací email na změnu hesla

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem IZI_999, 19/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. IZI_999

    IZI_999 User

    dobrý den zkoušel jsem odesílat potvrzovací email asi 10x ale pořád nic díval jsem se i do spamu ale nic jsem nenašel a už si opravdu nevím rady pomůže mi někdo ?
     
  2. Korben

    Korben User

    To bude tým, že nemáš potvrdený email. Klikni TU a prečítaj si návod na verifikáciu emailovej adresy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. IZI_999

    IZI_999 User

    jenže mě se nepošle ten potvrzovací email.
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Bodaj by nie. To musíš urobiť mimo hlavnú stránku Darkorbitu vo vlastnej emailovej adrese.
    Totiž, tam to musíš potvrdiť. A tým Ťa to opäť hodí na dark, opäť sa prihlásiš na hlavnú stránku.
    A potom by už to malo fungovať. Vždy to tak chodilo, pokým viem.

    Mě to funguje, tak proč Tebe by to nemělo?

    P.S.:
    Na web. stránke, ktorú Ti zadal Korben sa píše aj toto:
    "Po registrácií účtu, je hráčovi na udaný E-mail odoslané oznámenie o registrácii s výzvou na potvrdenie emailovej adresy."

    "Bez potvrdenia emailu nie je možné previesť zmenu hesla a v prípade zabudnutých údajov k účtu,
    hráč neobdrží email s údajmi o svojom hernom účte.
    " - čítal si to vôbec?
    Tzn. musíš to potvrdiť tam, na vlastnej mailovej adrese a potvrdíš to, aby si v tom mohol pokračovať.
    Ak Ti vyhodí prihlásenie do darku, opäť sa prihlásiš. Potom vlezieš do centru účtu znovu a dokončíš
    to tam potvrdením.

    - Nie je to o nič ťažšie ako urobiť transakciu a prevod peňazí v banke. ;)

    Tu máš celý postup: zmena-hesla-emailu-newsletter.1819
    Nič nezrozumiteľné na tom, predsa nie je. ;)

    Odporúčam gmail.com ten používam na DO viac ako 4 roky a nikdy som nemal žiaden problém.
     
    Naposledy upraveno: 19/7/17
  5. Korben

    Korben User

    To bude možno preto, že účet máš založený už pár rokov a je možné, že email bude na blackliste, čomu by som sa ani nečudoval pri poskytovateľovi u ktorého email máš.

    Tak že zvolíme následný postup.
    Zajtra v priebehu doobedia sa pokús potvrdiť emailovú adresu,{email by mal prísť do niekoľko minút} ak to nepôjde, tak napíš na podporu, požiadaj o preverenie, či sa tvoj email nenachádza na blackliste. Ak nepomôže ani to, tak si budeš musieť vytvoriť iný email a bude sa musieť urobiť ručná zmena emailu, na ktorú dostaneš pokyny ,na podpore.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.