Nechutné reklamy ..

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥*Imunne_To_Death*♥, 9/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj zdravím chtěl bych vás upozornit na to že se tu objevují nechutné reklamy které s D.O nijak nesouvisí,ale jsou skoro všude a Většinou sou zavirované a obsahuji aplikaci Trojan.exe což se mi moc nelíbí.
    upřímě je to všude tak zavirovaný i na YT že se mi sem nepodařilo jinak nahrát fotky než.
    sem dát na ně odkaz.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/5/14
  2. Korben

    Korben User

    Nepovolené odkazy zmazané. Prečítaj si Jak vložit obrázek na fórum . Tie reklamy máš ty v prehliadači. Je to následok sťahovania a inštalácie rôznych programov. BP do hry nedáva reklamy na iné konkurenčné hry.
     
    ♥*Imunne_To_Death*♥ tohle ocenil(a).
  3. Sice sem stahoval nějaký soubory D.O serveru private a moc tedy nefungijí ale je to nic moc to co sem stáhl obsahují samé chyby

    -------------

    byly to nějaké 2 doplnky které to instalovalo už sem je odstranil a de to v pohodě :)
    kde mohu stáhnou D.O kvalitní server pls ??
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/5/14
  4. Crystal

    Crystal User

    o com furt tocis?

    DO je online hra, neda sa nic stiahnut a neviem ja som tu za 5 rokov nevidel ziadnu zavirovanu reklamu
     
  5. jo už s reklamama to je OK. já hraju D.O přes 6 let.
    a vím že se něco stáhnout dát akorád když se podíváš třeba private server
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    To co ty myslis nema nic spolecneho s touto hrou a ani to tu resit nebudeme.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.