Něco k zamyšlení

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Spartakus, 15/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Narovinu, do hry jsem nevrazil nic, teď mám celkem dobrý účet... pokud chceš rychle být dobrým hráčem se jménem, tak si musíš připlatit, protože se pak dostaneš rychle nahoru... já tento svůj účet mám od r.2012, ano, 4roky je dlouhá doba, ale o mnoho více mě baví, když vím, že vše co mám, mám "poctivě" (bez placení :D ), dal jsem do toho čas a ačkoliv jsem si už tolikrát řekl, že s tím přestanu, tak stále hraji... Když jsem si tento svůj účet zakládal, řekl jsem si... "Nevrazím do toho ani korunu :)" a... po 4letech mám celkem obstojný účet, ano, 4roky je pro někoho dlouhá doba, ale já jsem důkazem toho, že když bude člověk tomu věnovat čas, tak se to dá i bez placení... Ty 4roky jsem to hrál příležitostně... takže když bude člověk hrát denně tak cca. 2h. tak se dostane celkem rychle, za celkem málo času na účet, co celkem obstojí... Takže zpráva pro nováčky, ,,Vím, že to nemáte lehké, obzvlášt poté, co se do hry přidaly nové věci, ale když budete hrát často a plnit mise... dražit Lf-3, štíty, najdete si klan, který vám pomůže (já jsem sice hrál dost času v klanu, který mi nepomáhal, ale to je jedno) postavíte si skylab, budete si posílat věci... tak za nějaký čas budete mít učet, s kterým budete moct obstát i před silnějším hráčem... a když už ne obstát, tak alespoň utéct ;)"
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Po dlouhé době jsem oprášil Aegisku a trochu si zalítal. Dodělal jsem rok rozdělaný úkol na uber-mapě a trochu se koukl na novinky. Musím říct, že překopaný hangár mě moc nebaví a absolutně se v něm neorientuji. :D Hlavně jsem se zamotal s tlačítkem: Přesunout systém a musel jsem celé konfigurace nastavovat znova. Dříve jsem se odlogoval, změnil jsem desing a lítal dál. Přišlo mi to lepší.:) Docela mě překvapilo, že jsem zvládal i bez prémka, ale druhá lišta mi chyběla. :D
    GG empire mě poslední dobou moc nenaplňuje, takže mě možná přece jen potkáte na mapách častěji. :D
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.