Nedostal som časť do Kronosu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Menyus, 12/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Menyus

    Menyus User

    Zdravým chcel by som sa informovať či padajú časti do kronos z oboch brán aj Lahka aj Tažka obtiažnosť ? Z lahkej som dostal čast do alfi 4/4 a teraz mi chýbala už len epsilon 3/4 ale nič mi z tažkej nedalo a na chate hráči pisali že im dalo 2 časti? Je s tim niečo alebo ako? V logu mi nič nenapísalo že som obdržal čast do Kronosu.
     
  2. není nutnost dostat díl do kronosu :)
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Otazky k akci pis prosim do spravne diskuze. Studená vlna 2015

    Duplicitni tema, LoCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.