nedostanu se na herni mapu

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by QμΛηţμmФŦŚøℓΛςε, Mar 4, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zdravim mam problem asi před 2-3 hodinama sem mne velky lag v trhline a od te doby se nemohu dostat na herni mapu. porad to jen vytvari spojeni ale bohužel nevytvori mam tento problem jen ja nebo je to global ? server: GE 1
     
  2. Jupiter33

    Jupiter33 User

    zkus restartovat počítač, když to nepůjde zkus změnu prohlížeče, vyzkoušej to a pak napiš jestli to pomohlo
     
    -baghira2- likes this.
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Jupiter33 Hrac sa ozyval pred tyzdnom a pravdepodobne muto uz davno ide.

    Ono GE1 uz dlhsie trpi lagmi a podobne. Ak nepomoze cistenie a veci v teme Technická poradňa, treba pockat a skusit neskor.
     
Thread Status:
Not open for further replies.