Nefunguje Deník

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Bad.company, 28/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. [​IMG] 56039249
    Server CZ1

    Dobre Ráno už od včerejška Mi nefunguje Deník. co stím ? Kliknu na deník a Bílo nic víc. A projel sem to vším jo.. A FL Mam a Javu aktualizovanou taky. Diky za infoo
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    V hlavnom menu klikneš na Denník a zobrazí ti bielú stránku a nič viac? Robí to stále? Nikdy ti to nechce načítať?

    Skúšal si iný prehlidač? premazať cache a cookies, reštartovať počítač? Vidím, že si to písal ešte pred restartom, čo dnes, funguje ti to ako má? Pretože mňe áno.
     
    Naposledy upraveno: 28/5/16
  3. Korben

    Korben User

    V tvojom prípade bude asi nejaká chyba, bol som si to overiť. Mne sa denník načíta bez problémov. Ak ti to nenabehne, tak budeš musieť vydržať do pondelka.
     
  4. Ano Nejde Mi to na žadnem prohližeči a nejde mi to ani po restartu a dokonce sem klikl potvrdit login bonus jakože OK a hned zase BILO a v adrese nahoře napsano Login Bonus error něco a bilo a nic. a Funguje to až po obnoveni. A deník nefunguje stále. a Ano projel sem to vším i cleanerem. A nic No. a Ano Kliknu na denik a všude jen bíílo a nic Víc.
     
    Naposledy upraveno: 28/5/16
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ono to asi nebude len u neho. Osobne som mal cez vikend uplne rovnaky problem, vsetko ide, iba dennik vyhodi chybu a bielu obrazovku. Co som si zistoval, tak to robilo niektorym hracom, no nie kazdemu. Zacalo to robit po ship-expo update.

    Bad.company Aktualne mi uz dennik naskocil, takze by to uz mohlo fungovat aj tebe.
     
  6. Ahoj Orome No Bohužel muj deník stále funguje jen takto davam Odkaz fotka by byla moc velká tak se omlouvam. Ale máte tam i čas že fakt nekecam. https://ctrlv.cz/tuew


    A Orome tady si psal Kazda duplicitna lod( t.j. lod rovnakeho typu) bola nahradena kompenzaciou, tato kompanzacia sa uz davno kazdemu pripisala na ucet a bola zaznamenana aj v denniku, tu nie je ziadna chyba..


    Já bych chtěl jen dodat že ja nedostal nic a přišel sem i o Normalni Citadelu i o Aegis. Třeba mi to chce připsat něco ale když mi nejde denik tak asik nic nebude no.
     
    Naposledy upraveno: 29/5/16
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Bad.company Skusal si prehodit prehliadac, osobne mi uz dennik vobec neblbne, tak neviem. Samotny firefox moc nemam rad ale to je u kazdeho hraca ine.

    Nemam info, ze by sa kompenzacie za duplicitne lode zle pripisovali, kazdy kto ich mal dostal par klucov, ee, rakiet a x4. Ak mas pocit, ze si nedostal vobec nic za duplicitnu lod, potom kontaktuje podporu alebo smeruj ziadost o preverenie do Hlásenie problémov v hre 28.5.2016

    Ako som povedal uz 100x, zakladne lode zmizli a tento problem sa bude riesit po vikende.
     
  8. Orome Ano zkoušel a u Google třeba to je trochu jinak ale jinak uplně to same a to je takto dávam zase odkaz na obrazek https://ctrlv.cz/0vYf a ano NIc sem nedostal ani kliče ani x 4 vubec nic a sem si jist. Ale zase nejsem na tom špatně abych tu odměnu chtěl spiš prostě denik mi nejde nikde..

    Jen ještě dodám na ostatních serverech jako CZ2 CZ3 a pod mi deník funguje normalně bez problemu.
     
    Naposledy upraveno: 29/5/16
  9. ahojda deník funguje jen stránka z 27.5. ne. Tam vyskočí ta bílá stránka. Aspoň teda u mě to tak je:)
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

  11. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Ohledně deníku mám ten samý problém...jakoukoliv stránku v deníku zobrazím,ale jakmile kliknu tu stránku která je v den updatu tak mi skočí taky bílé okno a konečná:))
     
  12. TRIXT Tak Deník mi funguje na adresse http://cz1.darkorbit.bigpoint.com/indexInternal.es?action=internalHistory&orderBy=&view=&dps=3
    ale 2 a 1 mi nejde. Chyba nejspíš bude u bonusu kterej se dostával a ja nic nedostal tak možná proto se tam ani nedostanu a ten bonus mi to nějak blokuje

    Spíš sem si tak řekl zda ta stranka neblbne stále jen těm co bonus dostat nemají. Jako já. 2 lodě sem neměl a pod takže nevím už kde je chyba. Ale musím hold něco hrat no abych už viděl denik na první strance. Ale Nic to nemění na tom že se potřebuju dostat na deník zrovna v časech kde mě to blokuje. Protože sem byl obviněn stoho že sem lital a střílel vlastní firmu mezi tím co sem byl v kině tak si chci udělat screen a dokazat že ne no.
     
    Naposledy upraveno: 29/5/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.