Nefunguje mi chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem VLADIK1158, 15/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. VLADIK1158

    VLADIK1158 User

    Dobrý deň už dlhšie mi nefunguje chat na darkorbit opravte to prosím kamaratom všetkým ide len mne nie ban ani nejaké postihy som nedostal :p
     
  2. svi1

    svi1 User

    Ahoj. Čti tady.
     
  3. Borat

    Borat User

    Ban si dostal, ale od systému. Stačí sa riadiť podľa toho čo ti poslal spoluhráč a chat ti pôjde tak ako predtým.

    Budú ešte nejaké otázky?
     
  4. VLADIK1158

    VLADIK1158 User

    87.244.233.250 ,neviem o žiadom bane na chat ale nehral som asi mesiac no tak neviem :p
     
  5. jaritko

    jaritko User

  6. a ked sa to podpore pravdepodobne nechce riesit ? co mam robit potom ? posielam mu to asi dva mesiace a stale mi odpise len to iste ze ban som nedostal na ip adresu ale ked vymenim net tak chat mi ide .... no nemozem si dovolit zmenit internet
     
  7. Borat

    Borat User

    Tak sem hoď IP adresu a ja ju prepošlem kolegom a oni to skontrolujú.
     
    DarkOrbit-L€g€nd tohle ocenil(a).
  8. 88.212.41.185 moja ip adresa
    dakujem vopred :)
    výsledok kontroly mi date vediet tu na fore alebo mi poslu mail ?
     
    Naposledy upraveno: 26/12/16
  9. Borat

    Borat User

    DarkOrbit-L€g€nd tohle ocenil(a).
  10. 88.212.41.185 je to ip adresa z tej stranky ktoru ste mi zaslali, je to ta ista aku som vam poslal ja a stale posielam podpore. zase raz mi odpisal ze nemam ip ban ale musi to byt ip ban lebo na inom internete mi chat nejde. na tejto ip adrese hrajeme s bratom a na dvoch odlisných pc nam nejdu obom chaty takže z toho vsetkeho vypliva ze to bude len ip adresa. pc som preinstaloval flash aktualizoval použil ccleaner na precistenie a nejde. internet nemozem vymenit z dovodu ze mam na nom zmluvu dvojrocnu a investoval som nemale peniaze na kupu wifi routru aby mi siel....
     
  11. Borat

    Borat User

    DarkOrbit-L€g€nd tvoja IP adresa nemá ban. Hľadali sme ju všade a nenašli sme ju, ale skúsime ešte jednú možnosť, ale to bude možné urobiť najskôr zajtra.
     
    DarkOrbit-L€g€nd tohle ocenil(a).
  12. ja viem ze nemam ban,nemam mat zaco, pisal som to aj tomu robertovi na podpore no z jeho strany ziadna snaha pomôct. dakujem bude tu cakat na vasu odozvu :)
     
  13. Borat

    Borat User

    Tak ten Róbert sa snažil len tvoja IP nieje nikde takže ani nieje čo zrušiť. Väčšina ľudí dostáva IP ban od systému len tak keďže systém si robí čo chce a my to rušíme manuálne no o teba nieje čo rušiť tak skúsi sa zajtra druhá možnosť a uvidíme či to pomôže.
     
  14. dakujem za vysvetlenie aj za snahu pomoct :) budem tu cely den sediet a cakat
     
    Naposledy upraveno: 27/12/16
  15. nero3

    nero3 User

    Ahoj
    nefunguje mi chat ve hře..... nemám BAN a ani jsem ho neměl za co dostat!!

    hlási mi to že se nesdařilo připojení k servru

    ID a další info mám dáta sem do vlákna??
     
  16. to mas to iste co ja ked dam vymazat historiu chatu zobrazi sa mi že sa nezdarilo pripojit k chatu ale inak nemam tam ani miestnosti napisane ani nic
     
  17. nero3

    nero3 User

    No mně se nepodaří připojit k chatu hned při spuštění hry..... takže nevím zda u mne má vliv mazaní historie :)
     
  18. ani mne :) len pisem ze som to skusal aj vymazat a nic :D
     
  19. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Občas se mi to také stane, řeším to přes podporu. Opraví to během pár minut.
    Nezapomeň udat : Nick,ID,Server a IP adresu
     
    Naposledy upraveno: 28/12/16
  20. mne to trva už cez dva mesiace som bez chatu , pisal som na podporu zadaval ip adresu posielal foto chatu a nic
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.