Nefunguje mi chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem VLADIK1158, 15/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nero3

    nero3 User

    *Firefox1*

    obrátit se na podporu???
    za 4 roky co to hraju jsem z podpory neobrdžel jinou odpověď než : "Obraťte se na forum a řeště to tam" :), ale prý byly nějaké změny v jejich týmu, tak třeba už tam obdržím i jinou odpověď :)

    Ale zatím počkám až e tady k tomu vyjádří MOD, třeba pak už nebudu muset psát na podporu
     
  2. Borat

    Borat User

    nero3 treba si napísať na podporu hry a dať im svoju IP adresu a oni ti chat spojazdnia. A neboj neodbiju ťa.

    DarkOrbit-L€g€nd teba ešte dnes poriesime. Dúfam, že sa to podarí a chat ti tiež pôjde.
     
    DarkOrbit-L€g€nd tohle ocenil(a).
  3. borat treba vam moju id adresu server alebo niečo podobne ?
     
  4. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Napíš tam ID účtu, IP adresu a server. Ale hlavne tú IP adresu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. makro pred tým som pisal viac krat ze podpore som ip adresu posielal a keby si si precital aj predosle spravy zistil by si ze problem je dakde inde :)
     
  6. Borat

    Borat User

  7. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    DarkOrbit-L€g€nd, čítal a odpovedal som ti na základe otázky na tejto strane, nie čo si písal. Ak tvoju IP nemôžu nájsť medzi blokovanými, tak ti to nemajú ako odblokovať. Ktorý server hráš?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. globalnu ameriku 2 ale na inom internetovom pripojení mi chat ide
     
  9. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Aha, tak to by som ti odporúčal napísať na ich podporu, lebo GA nespadá pod našu podporu a preto nevidia ani tvoju IP adresu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. normlane dam podporu , napisem im ten problem o ktorom tu pisem vsetko vysvetlim a odpise mi nejaky robert ze ban som nedostal a tým to vždy padne
     
  11. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Ale ty píšeš na CZ/SK podporu. Musíš písať na US podporu, to znamená že si musíš zmeniť jazyk a až potom si zvoliť podporu. US servery nespadajú pod cz/sk podporu a chat ti nemajú ako pustiť, keďže nemajú prístup do chatového modulu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. neviem kde si mam jazyk zmenit , ja som bol v tom ze toto forum a podpora su pre slovakov a cechov
     
  13. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Daj si svoj externý profil a tam si zmeň vlajočku. V minulosti mohli moderátori kontrolovať aj US chat, ale teraz to spadá len pod nich. Tak že budeš musieť napísať tam. Ak máš navolený cz alebo sk jazyk, tak ťa to automaticky hodí na našu podporu a aj na toto fórum, je to preto, že sa jedná o globálny server a funguje to na základe jazykovej mutácie, no chat, je externý modul a ten má US samostatný.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Počkám pokial Borat napíše čo a ako vyriešil a ked sa nepodarí skusim tvoju možnosť... ďakujem vám všetkým za pomoc :)
     
  15. Borat

    Borat User

    DarkOrbit-L€g€nd tvoja IP u nás bohužiaľ nieje. Takže háčik bude potom v servery ako tu už spomenul *-MAKRO-*. Takže sa budeš musieť obrátiť na US podporu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. dakujem chlopi za pomoc aj za rady , prepacte ze som otravoval
     
  17. Borat

    Borat User

    Nikto neotravuje. Ak je nejaký problém tu ti radi pomôžeme ak sa dá.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Ahoj nevím jak je to možné ale mě taky nejde ten Chat a BAn taky nemam
    Jen by mě zajmalo kde je chyba že nekomu to jde a někomu ne a ještě musi psat na podporu :-/
    Diky za Info
     
  19. Borat

    Borat User

    Každému komu nejde chat tak musí si napísať na podporu hry a dodať tam svoju IP adresu. Podpora to potom vyrieši.

    A chyba je v tom, že systém dáva sám od seba IP bany bez dôvodu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.