nefunguje mi raketomet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -.-NightmareMoon-.-, 8/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahojky jsem na fóru poprvé a mám takový malý problém ten raketomet už mám dlouho a už jsem sním hodně krát střílel ale dneska mi to začalo hlásit že ho nemám ale přitom ho ve vybavení lodě mám pořát jak je to možné?
     
  2. Korben

    Korben User

    Tak hlavne sa pozri či ho máš v oboch konfiguráciách.

    Jak použít raketomet:

    [​IMG]
    1. Otevření ikony s raketami
    2. Výběr typu raket, které se mají nabíjet
    3. Kliknutím na raketomet se začne nabíjet (Začnou se zabarvovat jednotlivé komory raketometu). Dalším kliknutím se rakety odpálí. Toto pak stále dokola.



    -----------------


    Případně lze celý proces zautomatizovat pomocí Raketometového CPU umístěném v Extra. Aktivace/deaktivace pak probíhá přímo v herním okně.

    [​IMG] ------------------------------------------

    Munice do raketometu:
    Hellstorm-01
    ECO-1O
    UBR-100
    SAR-01
    SAR-02

    Raketomet mám v lodi a stejně jím nejde střílet. Co dělám špatně?
    Tvůj problém je v tom, že raketomet máš vložen jen v jedné konfiguraci a momentálně létáš na konfiguraci bez raketometu. Doporučuje se, mít raketomet v obou konfiguracích, ale záleží pouze na tobě.
    Pokud nemáš vložen raketomet v lodi v konfiguraci, na které momentálně létáš, tak ikona raketometu vypadá takto:
    [​IMG]
     
    -.-NightmareMoon-.- tohle ocenil(a).
  3. ale ja ho mám v obou kofiguracích
     
  4. Korben

    Korben User

    Máš muníciu, máš ho aktivovaný ?
     
  5. ano už jsem z ním střílel a dneska mi teprve přestal fungovat
     
  6. Korben

    Korben User

    Vlož mi sem screen kde je vidieť lišta raketometu.

    Jak vložit obrázek na fórum

    Edit : ak tam nemáš CPU ktoré ti zautomatizuje strieľanie, tak musíš kliknúť na raketomet vždy keď chceš vystreliť.
     
  7. nevím co je upload
    ----------------------
    [​IMG]
    ----------------------
    nepovedlo se mi to
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/4/14
  8. Korben

    Korben User

    Upload Obrazkov = Nahrávanie obrázkov

    Nepodarilo sa ti to preto, lebo obrázok musíš najprv nahrať na internet.

    Nepíš viac príspevkov pod seba, ale použi možnosť upraviť príspevok, ak pod teba ešte nikto nepísal.
     
  9. [​IMG]

    povedlo se mi to
     
  10. -Arcturus-

    -Arcturus- User

  11. Korben

    Korben User

    Nepovedlo, obrázok som ti upravil.

    No a teraz porovnaj môj obrázok a tvoj obrázok.

    Raketomet mám v lodi a stejně jím nejde střílet. Co dělám špatně?
    Tvůj problém je v tom, že raketomet máš vložen jen v jedné konfiguraci a momentálně létáš na konfiguraci bez raketometu. Doporučuje se, mít raketomet v obou konfiguracích, ale záleží pouze na tobě.
    Pokud nemáš vložen raketomet v lodi v konfiguraci, na které momentálně létáš, tak ikona raketometu vypadá takto:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. ja ho mám v lodi
     
  13. Korben

    Korben User

    V lodi ho môžeš mať, ale len v jednej konfigurácii. Loď má dve konfigurácie. Skús na hernej mape stlačiť písmenko C
     
  14. aha tak to jsem nepochopil. děkuji už mi funguje
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.