Nefunguje nahravani.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Osamnělý.Vlk, 22/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,
    Chci se zeptat uz se vi kdy se to asi spusti?
    Cetl jsem jen nejake zpravy ze vcerejska. Diky za opoved.
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Ani po restartu nejde herní klient. Vše se bez problému nahraje, ale nikdy se tlačítko "Nahrávání" nezmění na tlačítko "Start".
     
    jardather tohle ocenil(a).
  3. ach jo, tak si prý nezahrajeme, doufám, že bude aspoň nějaké odškodnění pro lidi co se logly na hlavní stranku v case kdy to neslo :)
     
  4. No, vono to je taky jak kdy. Včera to nikomu nešlo kolem 19:00 a já se v poho nalogoval a do 19:45 sem si v klídku dozbíral. Ale pak sem chtěl přehodit hangár na 5-2 a už mi to nešlo. Dnes ráno sem to ted zkusil nalogovat na 5-2 a hele šlo to :D Ale zase mi nejde nalogovat zpět na 5-3 :DDD zajímavé
     
  5. Ano to je pravda, včera mezi časem 19:00 - 20:00 mi to taky šlo, šel jsem chvíli na krysy a pak odlogl, po půl hodině zase nešlo
     
  6. Hlasím, právě jsem úspěšně nalogoval :D Ale na pld nemáš šanci... Samí piráti :DD
     
  7. MMOFrakral

    MMOFrakral User

    Mě to pořád nejde, je to otrava
     
    jardather tohle ocenil(a).
  8. lsmi

    lsmi User

    Mě to nešlo už včera večer a teď mi to také nejde.
     
  9. MMOFrakral a lsmi
    My víme že to nejde... spíš tu píšeme kdy to jde :D
     
  10. K3bO

    K3bO User

    jj, mne takisto, včera od večera mi to už nešlo vôbec, a nejde mi to ani teraz ešte .. Aspon že fungovalo všetko iné (aukcia, atd)
     
  11. Altlantis

    Altlantis User

    Já čekal že to po ranním restartu servru půjde ale furt se nemůžu nalogovat...Tak aspoň že nejsem jedinej,jinak by pc už letěl oknem :D
     
    jardather tohle ocenil(a).
  12. tak budte trpezlivi a cakajte kedy to pojde ovela vecsie nervy musia mat ty
    co boli v JPA na najlepsich mistach a nemohli sa nalogovat do hry cize strata moznosti vyhrat 10 000€... takze trenujte trpezlivost
     
    AnonymouS- a Altlantis tohle ocenili.
  13. Vypadá to, že piráti ovládly DO :DD Záhadným způsobem jsem se nalogoval :D a na pld mají sraz... Je jich tam fakt hodně :D nejlepší utect na port šupnout mask a nechat petíka sbírat... inač to nejde :D
     
  14. Altlantis

    Altlantis User

    [quote="☻††»P€ŤA«††☻ ty seš jouda :D :D :D Brácha hraje na stejným servru jako já akorát za jinou firmu a nalogoval se,já furt nic..chudák dostal lepáka :D
     
  15. Belgam

    Belgam Guest

    Ted kolik z Vas ma byt ve skole?

    Jinak o problemu uz bp je informovan a pracuji na tom.
     
  16. Gelda

    Gelda User

    Belgame v Pondělí snad nikde nulté hodiny nemají takže mají ještě cca 21 minut :D Ale jinak trefa do černého :D Mě limituje časově prcek kterej teda taky musí do školičky takže mizím :D
     
  17. Altlantis

    Altlantis User

    Belgame školu mám dávno za sebou, takže čekám a čekám než půjdu do práce..snad aspoň skylab dneska stihnu :)
     
  18. Belgam

    Belgam Guest

    Jinak Vas upozornim ze dnes nepujde ani forum. Jen aby jste se pak nedivili.
     
  19. Altlantis

    Altlantis User

    :D Tak dnes nepůjde nic :D :D Aspoň nás to donutí dělat i jiné věci než jen sedět u DO..
     
  20. Já myslím že nás to donutí to stále dokola skoušet dokud to prostě nenaskočí :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/9/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.