Nefunguje nahravani.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Osamnělý.Vlk, 22/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jardather

    jardather User

    Je třeba napsat ,kdy to půjde ať mohou jít děcka v klidu do školy:-D víc takových výpadku a školy se naplní :-D .Hezký den jardather
     
  2. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    S tu školou souhlasím:-D Alespon je na mapách pohda:-D ale bez těch děcek by to nebylo ono:-D
    Ale jinak už by to mohli dát do kopy...páč jinak BPčku chlebodárci moc nepoděkují:-DDD
     
  3. ROCKST★R

    ROCKST★R User

    Vlku, nejde furt, ale to už se tu řešilo několikrát...
     
  4. To je prča, na forum už asi 3 témata ke stejnému problému, prostě to nejde a když to nejde, tak prostě existují jiné aktivity, nebo ne? V lese rostou houby, šup na ně, já už mám nasbíráno =D
     
  5. Zeus2

    Zeus2 User

    Tak tu máme oddych od DO,ted má každý šanci si doma šplhnout a něco pořešit,at má protější strana taky nějakou tu radost. :)
     
  6. ROCKST★R

    ROCKST★R User

    Zeusi, já jsem nemocnej a nic víc než DO a koukání na film nemůžu dělat... takže už chytám absťák :D
     
  7. Zeus2

    Zeus2 User

    Tak si dej jinou hru na pobavení a uklidnění.Chápu,že když jsi nemocný,je to potom prostě nuda.Já jsem v práci,tak občas juknu co se děje.Doufám,že do 16:00 to půjde,to přijedu domů.
     
  8. ROCKST★R

    ROCKST★R User

    :/ dodělávál jsem konečně alfu, poslední vlna, potom mě to koplo a nic :/
     
  9. Korben

    Korben User

    Neaktuálna téma.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.