Nefunguje střelba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☻[†]ρhλητδм☻, 1/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,

    Nalogoval jsem se do hry s tím, že budu střílet lidi u Hitace. Čekám vždy u portu, až přiletí Hitac a s ním i várka sestřelů a co se nestane, na nikoho mi nejde zaútočit, vyhazuje mi to stále zónu neútočení, což vůbec nechápu?

    Až po vzdálení od portu se tento podle mě "bug" opravil a mohl jsem je střílet - po přelogování stále stejný problém, jakmile jsem u portu a chci střílet nepřátelského hráče, co např. střílel NPC, nemohu na něho zaútočit od portu.

    Děkuji Lenny
     
  2. Korben

    Korben User

    Server, čas, mapa, firma hráča, tvoja firma, ktorý port . Informace, data. Ttoto nieje Olimp a my nies me bohovia ktorý všetko vidia. :)
     
    -baghira2- a Zafod tohle ocenili.
  3. fuj Korben olimp??? inak podobná situácia sa stala u Hitac aj mne na CZ1 na 2-4 port 2-3
     
  4. Server: CZ3
    Čas: 16.10
    Mapa: 1-4 port na 1-3/ 4-1 a 3-4
    Firma: MMO
    Informace jsem podal mám dojem a co jsem se ptal na chatu, problém určitě není pouze u mě a je to od doby, kdy proběhl poslední restart.
     
  5. Gelda

    Gelda User

    Dneska je to opravdu nějaké divné.. .Hitac u portů háže hlášku o zoně neútočení a hráči taktéž... Taky nechápu proč hráč EIC jehož napadnu na 3-4 skočí na MMo mapu a má tam zonu neútočení :D Jako proč ? Je to celý nějaký pošašený. Minimálně na CZ3 prakticky všechny dolní mapy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* No a čo ? Ja nemôžem ? Zabudol som dať na l mäkčeň. :D :p

    ☻[†]ρhλητδм☻ No keď pôjdem overovať nejaký problém ,zapnem si hru a na servery kde hrávam, bude všetko v poriadku, tak mám akože skúšať všetky servery ? o_O
    Ešte si myslíš že si v prvom príspevku dodal dostatok informácii?

    Ak sú nejaké chyby , tak nech sa páči, treba chybu nahlásiť, ale hlavne, treba dodať všetky potrebné informácie.

    To je základ.;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Omlouvám se, už jsem byl poučen. :)
     
    Zafod a Korben tohle ocenili.
  8. Gelda

    Gelda User

    CZ3

    Na mapě 3-4 se VRU golík střílí s EIC golíkem. No já mu nepomůžu protože má ten EIC golík během boje zonu neútočení...

    Hitac skočí na mapu.. .Z 8mi lidí asi 5 lidí začalo dále střílet miniony no a my zbývající jsme si museli počkat až Hitacovi skončí zona neútočení O pár portů dále je to zase naopak :) A to se mnohdy jedná o stejného miniona v rámci skupiny kdy jeden může a druhý ne. :)

    Na 1-3 Mi speerhead napadl Peta... No já hu nesestřelím protože během útoku na mou Petku má zonu :)

    A můžeme pokračovat do večera :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Belgam

    Belgam Guest

    Ted nechapu co se tu resi?
    Pokud skocim jako hrac VRU ze 3-4 na 1-4 ,tak mam na jejich porte zonu neutoceni, po dobu nekolika sekund.
    Takze kde je chyba, kdyz to co jsem popsal je v poradku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Belgame, pokud-li stojím na mapě 1-4 a skočí na tu mapu hráč u pravého horního portu (z 1-3) a střílí Hitace, já bych měl být tedy schopný ho napadnout, to ovšem nefunguje, vypisuje mi to, že má hráč ZN a až když já vyletím z portu, ze ZN jsem teprve schopný ho napadnout, jinak to není možné.

    Snad jsem to přiblížil... Nevím jak to lépe jinak popsat. :D
     
  11. Belgam

    Belgam Guest

    To uz je jina. Problem nahlasime.
    Jen potrebuji od Vas na jakych serverech to je.
     
  12. :) Hlasím server CZ3 a kolega popisoval nahoře stejný/podobný případ na serveru CZ1.
     
  13. Hlásim server G5, ten istý problém tu má mnoho hráčov.
     
  14. Jen doplním CZ2 stejný problém.
     
  15. Nááápodobne GE2 SERVER!
     
  16. Gelda

    Gelda User

    Belgame
    Ano to vím... Ale proč má na techto portech zonu i EIC když ani jedna strana portu není jeho mapa to je mi záhadou :) Ale bylo to prý již dříve. Já se však na dolních poměrně dlouho nevyskytoval takže jsem to nevěděl a tak se tedy omlouvám. Kolegové v klanu mě poučili že je to normální i když mi to příjde na hlavu padlé. Takže pardon, má chyba.

    Každopádně děkuji za uznání ostatních uvedených situací a jejich vyhodnocení za špatné a jejich co možná nejrychlejší vyřešení.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Pucikocour

    Pucikocour User

    CZ1 taky, nejse střílet na portě na VK, píše ZN. Přesun na jinou mapu nepomáhá.
    Jinak vše v pohodě. Čas 19.00
     
  18. to same se deje taky na CZ1 na piratech asi budou postizeny vsechny porty
     
  19. Crystal

    Crystal User

    no aj aj som si to vsimol na porte
    server GE7

    lenze som si aj vsimol ze hraci co strielaju vlastne nestrielaju, neubera to dmg, je to skor graficky lag

    cize aj ked to vyzera ze davaju hitac vskutocnosti nedavaju nic, len sa zobrazi grafika laserov
     
  20. Deje sa to na všetkých portoch a aj pri NYX stanici. Ako na hráčov, tak aj na NPC. Pokiaľ som ja v zone neutočenia, ani ja nmôžem zautočiť. GE5.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.