Nefungujici emp puls

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperátor[CZ1], 25/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim, ted jsem byl na pala a sel do me hrac, zbyvalo mi asi 7 k hp, dal jsem emp, efekt se udelal, ale i presto jsem hned bouchl... dal jsem ho na posledni chvili,ale prisel jsem o nej a vubec mi nepomohl...
     
  2. Nejspis te zasahl nejaky laser nebo raketa, vypalena pred tim nez jsi hodil EMP. To se stat muze, take nezapomen, hrajes online hru, nektera data se mohou opozdit a neco takoveho mas hned..
     
    Naposledy upraveno: 25/7/14
  3. Crystal

    Crystal User

    Imperátor[CZ1] mnohokrat som bol svedkom ako hrac supol emp ale pukol

    nieje je to chyba, ale ak hrac vystreli rychlo rsb alebo raketomet milisekundu predtim ako pustis emp, trafia ta aj ked v tom momente das emp, cize 7k HP je skutocne na jednu raketku :)

    nehladaj v tom program , na emp ziadny nikdy nebol

    je to ako ked niekto na niekoho mieri zbranov, ty nanho skocis,zbran mu vypadne, ale uz vystrelenu gulku nezastavis :)
     
    ❦Čοlεκ❧ tohle ocenil(a).
  4. Tak to je skoda no... pripsal bych tam teda: sance na efekt 98% :D
     
  5. Imperátor[CZ] ani v zivote neni nic 100 procentni :) Priste hod EMP driv, se 7k HP je uz pomalu pozde neco zachranovat :)
     
  6. Ale jo, zdrhnul bych.. :D
     
  7. A mas pro to nejaky dukaz nebo jen tak odporujes? o_O Mne teda EMP vzdy fungoval jak mel..

    Btw. Imperátor[CZ] myslel jsem to tak ze priste mas dat EMP kdyz mas jeste dost hp na to aby te dalsi takova anomalie nezabila. :) Koneckoncu je skoro jedno kdy ho hodis, souper je tak ci tak mimo stejnou dobu.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/14
  8. Crystal

    Crystal User

    -»MaĐ_Rottw€ile®«- hram 5 rokov a za ten cas som nestretol nikoho kto by dal napr. 2 emp po sebe, alebo ze by moje emp nefungovalo

    ak niaky niekedy bol, na mapach som si ho nevsimol a s botermi sa nepaktujem cize mozem len povedat svoje poznatky

    hraci si casto pletu lag s programom :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  9. :D ako vam nemože nefungovať EMP ??? :D
    ved to je sanitka pred smrťou vždy treba rozmyšlať pri puštani emp
    akonáhle dostaneš ranu pukneš :D
    ale 8/12/13 sa registroval na forum lebo toto forum je nové hru može hrať 5 rokov :)
     
  10. Crystal

    Crystal User

    -»MaĐ_Rottw€ile®«- ano to je vznik noveho fora :)

    povodne som hral na ge3 este za cias Stareho hracieho klienta a pametam casy ked aj 14 lvl mal podplukovnika :) cize moje skusenosti su velke a snazim sa tu povedat, ja som z emp nikdy nemal problemy

    ale toto je uz OT mimo temy, cize teraz tu uz len spamujeme takze pardon
     
  11. Korben

    Korben User

    -»MaĐ_Rottw€ile®«- posty zmazané bez citácie a na budúce tu ani náhodou nespomínaj nejaký program a už vôbec nie ak nemáš dôkazy. A nauč sa prispievať na fórum. Predchádzajúce príspevky sa necitujú a ani sa nepíše viac príspevkov pod seba , ale sa používa možnosť upraviť príspevok.

    Imperátor[CZ1] Ak po tebe strieľal a ty si hodil EMP, tak EMP vystrelené strely nezruší a 7K HP to je ako by si už nič nemal.
     
  12. V podstatě Crystal pamatuje mrtvý moře, ještě když bylo živý :D. Mě se často stalo, že jsem někoho sundal a když ke mě doletěly jeho rakety z raketometu, sundaly mě též. Něco takového dle mě může nastat i s EMP. Okolo taky může být mina atd.. Nic jiného bych za tím nehledal, a i kdyby, v botuser kontroly mám důvěru, aspoň autor temy Imperátor[CZ1] poskočí v tabulce výš :D
     
  13. Crystal

    Crystal User

    Cruenta†Ultionem tak uplne vsetko nie, DO je tu od 2006, ja len od 2009 :)
    ale ano tie casy ked hrac hladal krysu volnu 4 minuty :) stare DO malo svoje caro

    ale ano ako som uz hore napisal boli to urcite vystrelene strely, a 7k HP je neskoro na emp

    odporucam vzdy si strazit HP
    viackrat sa mi stao ze som si nestrazil HP na prvej konfe,a nakoniec som pukol len kvoli tomu, ajked na druhej konfe bolo este dost stitu
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Myslím že záhada objasněna, proto uzamykám. :) LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.