Nefungujuci chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem bobson9393, 20/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bobson9393

    bobson9393 User

    Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či funguje chat v hre správne ? Lebo mne ho vôbec nenačíta a neviem uz čo s tym. Vymazal som všetky udaje prehliadača skusil reštartovať pc aj iny prehliadač skusil a nenačita ho stále ale hra ide v pohode.
    ID: 170053687
    Server : CZ3

    Doplnky ako java a flash mám najnovšie verzie. Skusane na prehliadačoch Google Chrome a safari. Notebook MacBook Air.

    Ďakujem za odpoved.
     
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    testovala jsem to a žádný problém s chatem jsem nezaznamenala. Zkus obnovit chatovací okno pomocí šipky v pravém horním rohu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. bobson9393

    bobson9393 User

    To som skušal niekoľko krát aj relognuť cele okno proste nejde. Napadlo ma ešte či nejde preto ze som si zmenil meno a to meno mi na mape neukazuje vobec či to nema nejaky suvis nahodou
     
  4. Arya

    Arya User

    bobson9393, Pokud máš v nicku speciální znaky, tak to může způsobovat problémy s chatem. Jestli máš druhý účet s obyčejným nickem, zkus z tohoto účtu nalogovat na server CZ3 a mrkni, jestli ti na tomto účtu chat funguje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    No je to docela zvláštní, osobně mám teda v přezývce hinduistické písmo a na mapě mi to řádně ukazuje.
    Také hrají pod tou hinduistickou přezývkou na cz3. Již som viděl ve hře i na mapách v jménach mnohem
    zvláštní znaky a symboly, no a ono jim to funguje. Od hieroglyfů až po čínskou a japonskou abecedu.

    Vůbec nechápu, proč by to Tebe nemohlo fungovat? Taktéž je možnost, že chyba může být, úplně někde jinde.
    - Třeba hledat a skoušet dál, systamaticky vyloučit postupně všechny možnosti. Pokud ještě nějaké vůbec jsou.

    P.S.: Při nejhorší variantě, Ti nezbyde nic jiného, než se přejmenovat v profilu Pilota na novou přezývku.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Mniíje chat ide dobre a jsem alkoholik.
    P.S. a čo to je ta : hindustická prezývka a co to má společného s herním chatem?
    [​IMG]
    Spíše bych zkusil i jiný prohlížeč nebo server?
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tohle je hinduistické písmo: भागीरथी bhagirátri Přeloženo do hindčiny. A ono to jde vidět i na mapě.
    Tak jako například Zohanova japonská přezývka. Viz: výš.

    P.S. a co to má společného s herním chatem? To že speciální znaky na mapě, tak aj na chatu jde vidět.
    - Aby to čtenáře nepomýlilo.

    Ti znaky भागीरथी jsou hinduistický sanskript. Rozepsaně je to bhagirátri, pro lepší zrozumitelnost.
    A celou přezývkou: BhagīrathaBhāgīrathī - Hinduistické písmo je skutečně originální a jediněční.
     
    Naposledy upraveno: 21/7/18
  8. bobson9393

    bobson9393 User

    Tak verte či neverte ale ako náhle som si zmenil meno na normálne znaky a čisla tak mi chat hned nabehol. Mal som v mene aj smajliky pre ktoré to možno nešlo aj ked som videl hračov čo tiez mali nejake smajliky alebo emotikony v mene a všetko im išlo tak netuším ako je to možné každopadne chat uz funguje. Ďakujem kazdemu, ktorý sa sem zapojil za rady, tipy triky. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Arya

    Arya User

    Jsem ráda, že je to v pořádku. :) Příště si tedy vol nicky, které neobsahují tyto speciální znaky, ať se tomuto problému vyhneš.

    Téma uzamykám a přeji pěknou hru a příjemné povídání na chatu.;) A na tom chatu nezlobit :p
    Zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.