Chyby Nefunkčné nalogovanie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mijub34, 26/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mijub34

    mijub34 User

    Problém: Po stlačení kolónky ŠTART na hlavnej stránke sa mi začne načítavať Herný Klient, ktorý načíta a po opätovnom stlačení kolónky štart sa mi objaví len výkričník v bielom okne.
    http://prntscr.com/6a3b9a
    [​IMG]86991600 cz3
    Prehliadač: Maxthon - Nainštalovaný asi 30 minút pred reštartom
    Verzia Systému: Windows 7 32bit. Home Edition
    Java, Flash Player: Všetko nainštalované včera(najnovšie) kôli kompletnému čisteniu PC
    Iný prehliadač som skúsil no tam keď som stlačil štart naskočilo mi, ShockWave flash was crashed.
    Prosím NELOCKOVAŤ, idem preč dojdem neskôr
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    mijub34 Spravaj sa laskavo slusne a nikto ti to zamykat nebude.

    Problem mohol nastat po restarte, ale nie je globalny a je len u teba. Nezalezi na tom, ze si vcera nieco cistil, precisti PC znova po restarte a skus operu, ide na nej dobre DO.

    Skusil by som preinstalovat shockwave player a nanovo aj FP.
     
  3. mijub34

    mijub34 User

    |Oromë|, ja skúšal som Chrome, skúšal som Operu, ale teraz, keď som skúsil Maxthon, tak na tom a mi to najviac páči ..
    A šlušný som bol, na nikoho som níč nenapísal, len potrebujem opraviť problém, keďže chcem hrať ďalej bez problémov ..
     
  4. Korben

    Korben User

  5. _Ezel_82

    _Ezel_82 User

    Zdravím Páni Admini a Moderátoři:) Bohužel se musím přidat k většině uživatelů kteří maj problém spustit Herní okno.
    Hlavní Stánka Pracujr normálně jak má ale po kliknutí na Start nenaběhne okno (prostě jako by jsem nic nezmáčkl)
    Vyskoušeno na Firefoxu,Chromu a Opeře. Ja vím že tu máte plné ruce práce jen bych poprosil někde odkaz kde se dočtu více co a jak
    (Vždy jste mě nasměrovaly správně což děkuji) snad pomůžete znovu. krásnej Večer přeji :);)
     
  6. Korben

    Korben User

    _Ezel_82 Ten odkaz som sem nedal len tak. Mne osobne a aj mnohým ďalším hra ide. Tak že komu nejde, tak je potrebné to ohlásiť podľa návodu.
     
  7. Nejde to všem mým známým z klanu. Mě to nejede na žádném z 2 počítačů co mám doma, tedy přesněji, šlo mi to. Při vyvážení surek ze skylabu se to seklo, herní okno se ani nenačetlo a pak zkolabovalo i neherní okno:
    Error: the xajax Javascript component could not be included. Perhaps the URL is incorrect?
    URL: http://darkorbit-22.level3.bpcdn.net/js/xajax_js/xajax_core.js?__cv=7d18ea9cdeb1f1b391cff64cb943d300
    Takle hláška se objevila, stránka DO se rozhodila a konec. Promazal jsem paměti restartoval PC a vyzkoušel FF, operu, chrome na 2 PC co mám doma a nic, na všech prohlížečích a na obou PC stejný výsledek. Tak celkem cca 40 minut výpadek, kdy se prostě nedalo přihlásit.
    Až teď to naběhlo, ale co mi psali kamarádi, dnes celý den různě dlouhé výpadky, mě to poprvé takhle spadlo včera, pak dnes ráno a teď večer zase.
    A minulý týden jsem tyhle problémy neměl, kamarád bydlí 350 km daleko a má stejný problém a jiného poskytovatele internetu.
     
    Naposledy upraveno: 26/2/15
  8. Spartakus

    Spartakus User

    A já předpokládal, že jsem jediný komu pomůže už jen modlitba...
    [​IMG]
    [​IMG]
    Javu a Flash jsem aktualizoval a přeinstaloval včera. Hraju v Praze a blbne to průběžně v průběhu dne... Občas jo, občas ne.
    často mi to vypadá takhle: http://www.ulozisko.sk/726755/dark.png
     
    Naposledy upraveno: 26/2/15
  9. Korben

    Korben User

    Tak ja neviem, dnes som sa prekonal a hral som cca od 20:30, do 01:20. Musím konštatovať, že takto dobre mi hra už dlho neišla. Uberka, cubikoni, brána, všetko v pohode.

    Nepáči sa mi ten xajax java script. Skúste si pozrieť doplnky v prehliadači a prípadne tu javu zakážte.
     
  10. Spartakus

    Spartakus User

    Korben Kde se dá ten xajax java script vypnout? Nemůžu to najít. Děkuji.
     
  11. Korben

    Korben User

    Spartakus Myslím že to nebude označené ako xajax java , ale len ako Java a malo by to byť v ponuke nastavenia a doplnky.
     
  12. mě se to stalo taky že mi tam vyskočil ten vykřičník :D když sem se skusil nalogovat na lod co mám zaparkovanou na palládku tak to nešlo, přehodil sem hangár a už to jde...a když hodím zpátky na hangár který je na palla tak to nejde...tím pádem chyba není u mě
     
  13. Korben

    Korben User

  14. storm128

    storm128 User

    Problém: Po stlačení kolónky ŠTART na hlavnej stránke sa mi začne načítavať Herný Klient, ktorý načíta a po opätovnom stlačení kolónky štart sa mi objaví len výkričník v bielom okne.Neviem co stym je diki za pomoc
     
  15. Korben

    Korben User

    No nič, nedá sa svietiť, nebudeme tu zbytočne živiť témy na problémy v hre. Je tu téma v ktorej sa diskutuje a téma v ktorej sa problém nahlasuje a je nutné problém správne nahlásiť.

    Ohlašování technických problémů ve hře

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.