Podpora nefunkčne rychle sloty na listach

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 7*Ďábel*7, 15/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravim uz asi 2tydne mi nejedu klavesove skratky vše co se tyka munice mi nejde prepnut skusal som to restartnut uz asi 15 krat aj prehliadače som skusal ine stale to iste neviete mi niekto stym poradit? vopred ďakujem
     
  2. Pozeral si v nastaveniach, či sa ti nevymazali predvolené klávasové skratky? Mne sa to už pár krát stalo a musel som to nahadzovať nanovo.
     
  3. ano skusal som to a stale nic i ine prehliadace som skusal nastavil odznova a stale nic
     
  4. V tom prípade ma už nič iné nanapadá, možno bude vedieť viac ohľadom tohoto niekto iný. :(
     
  5. no co uz len nemozem michat bilu rsb a hlavne tie formacie rychle prepinat
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Výstřižek.PNG

    Toto máš zaškrtnuté?
     
    7*Ďábel*7 tohle ocenil(a).
  7. ahoj mam to zaskrtnute diki kazda rada se hodi
     
  8. Kro

    Kro User

    Zdar 7*Ďábel*7, prosím tě, jak dlouho tuto hru hraješ? Abys to chápal, dříve nováčci dostávali premium. Hráči s premiem mají k dispozici další lištu rychlých slotů. Takže se chci zeptat, jestli ti neskončilo premium.
    Pokud máš premium a "munice" byla v této liště, tak si zkontroluj zaškrtnutí políčka.
    [​IMG]
     
  9. ahoj poslis mne nejede vubec zadny rychly slot chapes okrem prepinani na rychlu a pomalu inak dik
     
  10. jisap123

    jisap123 User

    A to se ti stalo zničeho nic?
     
  11. Kro

    Kro User

    Ahoj, OK chápu. Budu znít divně, ale používáš správné klávesy? Číslice, kde jsou i písmena a ne číslice na numerické klávesnici. Fungují ti dobře ty klávesy normálně při psaní jinde? Je to výstřel z boku, tak prosím, buď něžný. :)
     
    Naposledy upraveno: 15/5/16
  12. :) jj ostatek mi funguje
     
  13. dolikt

    dolikt User

    poradimti dej v nastaveni resetovat a nastav s to znovu ok ak pisni
     
  14. jo to sem delal uz asi 15x a nic aj tak dekuju za snahu
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    7*Ďábel*7 Schvalne skus to na inom pc. v dnesnej dobe by to nemal byt problem.

    Este aky prehliadac pouzivas? Skusal si aj iny?
     
  16. ano skusal som maxthon mozila chrome aj iny notas a stale nic
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

  18. dekuju moc krat všem restartnul sem to asi 20x za sebu nastavil a uz to fakči :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.