nefunkčni chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☜ͽSCORPIONSͼ☞, 19/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hoj, od včerejšího výpadku hry mi nejde chat dokola mi píše "spojeni ze servrem bylo přerušeno". Psal jsem na podporu, který jsem dal ip i ID a odpověď byla, že na ban listu nejsem. Ale proč mi chat nejde furt nevím vše jsem restartoval vyčistil a aktualizoval :(. Co s tím mám dělat aby mi chat zas šel?
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Zkus dát to kolečko v chatu v pravo nahoře,resetuje to chat,třeba ti to pomůže.
    Pak jedině pročistit PC.
     
  3. maisu1970

    maisu1970 User

    mám to samý na ga2 už 2 měsíce,, vaše ip není v banlistu.a jeto pro ně vyřešeno.
     
  4. Borat

    Borat User

    ☜ͽSCORPIONSͼ☞ na akom servery hraješ?
    maisu1970 tvoj chat spadá pod anglicku podporu takže budeš musieť napísať tam. U českej/slovenskej podpory tým nevyriešiš nič.
     
  5. to jsem udělal a nic :(

    cz3
     
  6. ddavidd11

    ddavidd11 User

    aha tak to je zajimavé...
     
  7. Borat

    Borat User

  8. ID 86952591
     
  9. Borat

    Borat User

  10. Masožrout

    Masožrout User

    mám stejný problém
    [​IMG]48519681
    ip 86.49.26.165
     
  11. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Borat chce IP proč mu všeci dáváte ID :rolleyes:
     
  12. jj 82.113.46.93
     
  13. Borat

    Borat User

    ☜ͽSCORPIONSͼ☞ tak chat by ti už mal bežať :)
    Masožrout tvoj chat je znova funkčný :)

    Systém vám dal IP ban bez dôvodu a preto vám nešiel chat. Nabudúce ak sa to stane napíšte si na podporu hry.
     
  14. supr :) moc děkuji konečně můžu sledovat drby :D
     
  15. Masožrout

    Masožrout User

    dík už to šlape
     
  16. Borat

    Borat User

    Tak tým pádom to považujem za vyriešené a prajem vám príjemnú a ničím nerušenú hru.

    Vyriešené.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.