nefunkcní chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mim©Ň, 18/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    ahoj poslední dva dny mi pri prihlaseni chat hlasi chybu autorization failed ! nekdy se to povede spravit relogem nekdy ne potrebuju pomoct díky

    server cz2
    id 99192024
     
  2. Korben

    Korben User

    Čomu si nerozumel v téme chat ?
     
  3. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    zaco mam ban ? kdyz je to autorization failed ? a zas mi to de ten chat . co to s tym je ?
     
  4. Korben

    Korben User

    V téme ktorú si pred tým vytvoril, máš všetko napísané.
     
  5. Ovšem, tuto hlášku mi to taky píše, pokud jsem přihlášen na nezabezpečné wifi. Takže nemusí jít o ban. Ale s Korbenem se nemíním hádat, a nevidím ti na účet, Korben ano :D
     
  6. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem V tomto prípade tam nič neuvidím. Počítam že pri prihlásení z inej IP adresy , by sa chat objavil. :)
     
  7. Ano, máš pravdu.
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Děje se to že máš ban na chat, pokud chceš požádat o unban tak v sekci Chat a podle pravidel. Vzorový příklad vkládání o řešení bannů na chatu.
    OT smazane.

    Autorovi bylo vysvětlení podáno v jiném tématu na které ho odkázal kolega, pro jistotu to sem dám znovu:
    Zodpovězeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.