Nefunkční darkrobit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♠♀┼ĐĄTH»TĘÂÇHËR┼«♂♣, 6/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj je mi jasné ,že to už víte le nadále nefunguje hra přihlásím se a po 5 minutách mi to oznámí něco jako že spojelí vypršelo.Ano přečetl jsem si FAQ ale přesto mně to vadí ptal jsem se pár lidí a jim to funguje proč mně ne? Ano zkoušel jsme vše co je naspáno na FAQ ,ale přesto nic.
    Mohu se zeotat jak dlouho toto bude tvat a dělají pro to vůbec něco vývojáři nebo se tepr bude něco dělat ? Bude nějaky PATCH ?
    S pozdravem ♠♀┼ĐĄTH»TĘÂÇHËR┼«♂♣
     
  2. Nemusíš hned zakládat asi 30-té téma stejného problému. Zeptej se na to samé třeba zde Občas nenačíta stránku darkorbit, dodej výsledky testů, téma na to najdeš ve vyhledávači fóra.
     
  3. MÁM ZÁVĚR VŠEM KOMU TOTO NEFUNGUJE VYPNĚTE SI UKLÁDÁNÍ HESEL NA TOTMTO WEBU FUGUJE TO U CHROMU .(nebo ason mně to pomohlo )
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ♠♀┼ĐĄTH»TĘÂÇHËR┼«♂♣ no nevím jestli bude problém zrovna v tomto, nicméně pokud myslíš že tobě to pomohlo tím lépe, aspoň nemusíš vkládat žádné testy do vláken které tu jsou na hlášení problémů, které by to ovšem příště chtělo. Nebo hledat témata která už tu ohledně toho problému jsou a na které ti dal spoluhráč odkaz. A přečti si Jak správně přispívat na forum, velká písmena se berou jako křičení.
    Považuji za vyřešené a uzavírám, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.