Nefunkční klávesové zkratky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem F3N0M3NikJedeBOMBY, 30/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,

    včera mi vypršelo premium a s ním samozřejmě bonusové lišty apod. Jenže to přineslo jedn uchybu (nevím, jestli je to náhoda nebo ne, ale stalo se mi to hned po nalogování, když skončilo, ještě te nden s ním mi to šlo), jedná se o to, že mám v nastavení a klávesnice normálně lištu "nabindovanou", ale to mi vůbec nefunguje a výhoda prémia to není, pokud se to teď neupravilo, měsíc zpátky mi to totiž šlo i bez prémka...
    Samozřejmě jsem zkoušel vymazat data pomocí ccleaneru, také jsem to zkoušel dát na jiné klávesy a zpět apod., ale nezabírá to :(
     
  2. A skúšal si reštartovať nastavenia v hre?
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    F3N0M3NikJedeBOMBY Skratky funguju.

    V nastaveni(rozhranie) si musis odkliknut pouzitie klavesovych skratiek pre sekundarnu listu akcii. ak to mas zakliknute, skratky ostanu na 3. liste, ktoru uz nevlastnis a 1. nefunguje. Zrus to a pojde to hladko.
     
  4. To jsem samozřejmě nepoužíval ,já tam měl jen formace, které jsem klikal normálně myší :)
    Jen nevím, co jste udělali, ale prostě jsem byl asi v 3. kole UBA a z ničeho nic to začalo fungovat, takže problém asi vyřešen, i když nemám páru jak... Prostě to den nefunguje, a pak začne..
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Skús si iba prejsť nastavenia možno problém je v tom, ja osobne mám problém že mi kláv. skratky fungujú len na anglickej klávesnici, ak mám slovenskú tak nedokážem s číslami prepnúť na lište nič. Ale to je len môj problém pravdepodobne :)

    Považujem za vyriešené a keď budeš mať ďalšie otázky neváhaj nas kontaktovať
    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.