Nefunkční kódy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Neo8, 4/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Neo8

    Neo8 User

    Dobrý den, já jsem si chtěl aktivovat dva kódy, jeden z října a druhý z listopadu minulého roku. Nikde v mailu jsem nečetl časové omezení, tak jsem si je šetřil až budu mít hodně času lítat. Když jsem si je chtěl aktivovat tak mi to psalo že ani jeden kód nenalezen. Prosím o radu, protože 14 dní premiového účtu nezíská člověk každý den zadarmo.
     
  2. Korben

    Korben User

    Tak to máš smolika, tie kódy sú už dávno neplatné. Tieto kódy je potrebné využiť čo najskôr.
     
  3. Neo8

    Neo8 User

    ale v mailu nebylo napsané časové omezení, ale ve skutečnosti je ?
     
  4. Neo8.. časově omezené to podle mě není.. já zadala dnes oba dva a fungujou bez problému :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/2/14
  5. Crystal

    Crystal User

    ♀ZĽô߳мô╦Lu©łnkĄ♀ on nemyslel tie 2 kody co dolsi vcera
    ale tie spred niekolkych mesiacov, a uz tu bolo viackrat spominane ze su casovo obmedzene ako napisal korben, treba to hned vyuzit neviem naco si cakal..

    bohuzial budes musiet hrat bez nich
     
  6. Aha.. ttj, jsem špatně pochopila :)
     
  7. Korben

    Korben User

  8. Neo8

    Neo8 User

    tak to je škoda :/ já čekal až budu mít čas hrát DO :/ no nic nevadí, můžete locknout
     
  9. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.