Nefunkcni warp

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DeadMan!666♥Ivy*Muck, 22/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kolem 00:30 nefunguje na cz1 warp lodi.Stale neco nefunguje nebo se neco kazi takze nebudu udavat zadne udaje o PC nebo o systemu.Pokud to nefunguje BP a nenapise tak nevim proc VY potrebujete vedet ping,verzi flashe apod... Oni nas neinformuji o moznych nastavajicich problemech,janebudu informovat o svem PC.zdar
     
  2. Když si budeš hrát na partyzána, a nic neřekneš, tak se asi taky nic nedozvíš, v tom je ten problém. Ty testy se tu dávají proto, aby modi a admini poznali, kde je ta chyba, a pokud máš vše OK, tak to sami vyzkouší a chybu BP oznámí. :D
     
  3. Drift1

    Drift1 User

  4. TRIXT

    TRIXT User

  5. Korben

    Korben User

    Ja tu nevidím žiadny dôvod niečo riešiť.
    DeadMan!666♥Ivy*Muck niečo ti nefunguje ? Počkaj si na opravu. Mňa osobne tvoj ping zaujíma asi tak ako to čo si mal na večeru. ;)
    Ty nemáš záujem, tak neviem prečo by som ho mal mať napríklad ja.
    Uzavreté, LOCK.
     
    MartyCZ2 a Zafod tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.