Nefunkcnost hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem HYDROGENIUM_FIGHT, 19/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim poslednych par dni mam to uz akurat dost nic nejde idem do skylabu ci hangaru co i len kliknem uz mi hodi tato stranka neexistuje,nefunguje , ci error 505 alebo 503 nemozem drazit zase prichadzam o itemy z dennej aukcie ako uz ma toto nebavi dneska som sa nevedel dostat do skylabu alebo hangaru poriadne upgradovat module zakazdym refresh stranky a takto dokola radsej som nic neotvaral lebo zbytocne hral som ako debilko bez surovin zo skylabu... dakujem
     
  2. Warden

    Warden User

    Ahoj, vzhledem k tomu, že momentálně nemáme žádné informace o podobných problémech u dalších hráčů a i z vlastní zkušenosti vím, že mně vše funguje tak jak má, zkusil bych se soustředit na tvůj počítač a tvé připojení. Mám pár otázek:
    • Na kterém serveru hraješ?
    • Co máš za PC?
    • Jaké prohlížeče jsi zkoušel?
    • Jaké máš parametry připojení k internetu?
    • Doma používáš WiFi nebo kabel?
    • Zkoušel jsi testovat připojení?
    Nejjednodušší pro otestování spojení je ve Windows otevřít příkazový řádek a do něj dát příkazy např. pro CZ2:
    • ping cz2.darkorbit.com -l 1024 -n 20
    • tracert cz2.darkorbit.com
    Ty místo CZ2 použij server kde létáš (viz URL hlavní stránky). Výsledky zkopíruj a vlož je sem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. sam urcite niesom na serveri kde hram maju s tym problem ludia co hram v klane napriklad, ale pisat sem im to prijde zbytocne, Server Ge3, intel core i7 4710 Hq 2.5 ghz-3.5ghz, 16GB ram, grafika nvidia 860 gtx, win 7,prehliadace funguje mi to len na opere kedze chrome a mozilla tam sa skoro nepohnem a fps je pod 40 ci na notebooku ci na kompe, takze opera je pre mna najlepsia , co sa tyka mojhop intenetu mam kabel, som si vedomi ze download mam nizky, lenze ja s darkorbitom problemy nemam zacalo to od tych refree botov co boli v sobotu ako 24 hodinovy event spolu s ice. Vysledky hodim hadam so to spravil dobre . :)

    https://gyazo.com/e2699249a5ff3e11b997ff61242097b7
    https://gyazo.com/f993ad50d8eae74536ad500b5ffc5fe5
     
    Naposledy upraveno: 20/12/17
  4. Warden

    Warden User

    Ok, já na GE3 nehraji, takže nemám zkušenost. Sleduji spíše CZ1 až CZ3 a občas GE1. Na výsledky testu jsem zvědav a možná se ozvou další. Pokud bude výsledků více, dá se to postoupit BP.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. a inak neviem ako iny hraci co hraju v 3D ale mne po hodine hrania na darku stupne memory nad +-1500 mb a je to nehratelne fpsko pada musim proste relog (portovanie je katastrofa) ide to strasne hore, ked relognem mam 290 mb +-
     
  6. Warden

    Warden User

    HYDROGENIUM_FIGHT: Je pravda, že těch objektů se asi postupně načítá hodně. Hraji na 3D, RAM mám poloviční a ani po hodině hry problém s pamětí nevnímám. Zkusím si někdy odsledovat její nárůst. Můžeš to otestovat ve 3D a to i klidně v jiných prohlížečích? Jak se to bude u tebe chovat? 3D je cílová platforma BP. Nezapoměn na ty dva testíky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. warden ja som dal linky to nie je ono hore vyssie? ked som skusal chrome raz bolo to tiez rovnake , ale inak nemama chut ist na dalsie prehliadace lebo to nejde :D a nevydrzim pri tom zytocne pukat budem :D
     
  8. Warden

    Warden User

    HYDROGENIUM_FIGHT: Nevšiml jsem si, že jsi zeditoval ten post, čekal jsem až je přidáš. ;) Jinak ty výsledky jsou v normě. I teď se ti děje to, že máš chybu při načtení stránky?
     
    Naposledy upraveno: 20/12/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Karlosray

    Karlosray User

    zdravim me se akorat stava že hraji ve 3D sekne se mi hra na 5 sekund a jak se do odsekne ta hra tak vidim že se mi vraci letouny ktere mi uleteli to se mi stava když střilim vetřelce nebo hrače když jen tak letim tak nic
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. =Marvin=

    =Marvin= User

    jeptiskapicham...... co to ma byt za nick? Tohle ja osobne na foru trpet nehodlam, takze od ted laskave uz z tohoto uctu na forum neprispivej, pis z normalniho uctu s normalnim nickem, jinak si ode mne vyslouzis pauzu od fora. Diky za pochopeni.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/12/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Warden

    Warden User

    Příspěvky Marvinem zmíněného hráče smazány. Z daného účtu není možno přispívat na fórum.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. warden ano robi to aj teraz, snazim sa co najmenej klikat na skylab ci upgrade alebo vseobecne nic na hlavnej stranke :D ,pretoze stranka nefunguje , vravim ja s darkom problemy velke nemam posledne co bolo a bolo to globalne galaxy gates klikanie bolo pomale, taktiez hangar vyriesilo sa to ze to opravili, su aj ine problemy ,ale to nie je nic strasne portovanie je pomale pri tej vysokej memory portuje aj 20s, alebo ze zo skylabu neprijdu surky musim relogovat...
     
  13. Warden

    Warden User

    Pokud znáš někoho z GE3, můžeš zjistit, zda má někdo obdobné problémy?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. jj z klanu mali problemy presne ako ja dneska vraj nie , momentalne co skusam teraz tak zatial sa mi nic nestalo ale do obeda to bola katastrofa
     
  15. Warden

    Warden User

    HYDROGENIUM_FIGHT: Podobný problém byl svého času i na CZ1, ale tenkrát to BP pořešil. Uvidíme tedy. Dej vědět, kdyby se to opakovalo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Warden

    Warden User

    HYDROGENIUM_FIGHT: Tak to řešil kolega s Baracusem na Discordu. Bohužel se jim nepodařilo chybu vyvolat. Prosím, můžeš to lépe zdokumentovat? Zkusit jiný prohlížeč než Opera a poslat obrázek, kde by byla vidět URL, kde to zkoušíš a i odpověď serveru s číslem chyby. Určitě mi nachystej více obrázků s různými URL (GG, dražba, hangár atd.). Aby bylo lépe vidět co se děje a že si to nevymýšlíme. Děkuji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. iste, odfotim to lepsie aj s linkami
     
  19. Warden

    Warden User

    Super, bude to mnohem průkaznější. V BP to totiž testují z jiného místa a tím pádem se jim to nemusí jevit stejně.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.