Nefunkcnost hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem HYDROGENIUM_FIGHT, 19/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ano je pravda ze od utorku je to menej frekventovane ta chyba ale urcite si to nevymyslam , keby ze ide vsetko tak ako vtedy tak nestracam tu cas, zatial sa mi neprejavilo nic iba pred obedom sa to objavovalo momentalne teraz som na hre nic... ako zakon schvalnosti
     
  2. Warden

    Warden User

    HYDROGENIUM_FIGHT: Toto téma nechám otevřené, takže až se to stane, prostě to sem dej.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. zdravim mam taky problem ze lietam niekedy mi to ide bez lagov a niekedy lagy a az ma sekne rano mi to nerobilo zacalo to cca okolo 10 a vypise mi spojeni bylo preruseno a haraju na CZ1 , brat hra tu a jemu to nerobi a ma slabsi notebook jak ja, skusal mozilu aj chrome a to iste aj som hystoriu vymazal a nic sa nezmenilo
     
  4. Warden

    Warden User

    Błudný-Holanďan: Pokud to jede bratrovi výrazně lépe na horším notebooku v rámci stejné domácí sítě, pak bych hledal problém v tvém počítači nebo ve tvém připojení k síti.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. uz mi to ide dobre :) prestalo to blbnut :)
     
  6. Callisto

    Callisto User

    Ahojky HYDROGENIUM_FIGHT,

    problém s přihlášením je vyřešen? Nebo ti to stále nejde?

    Callisto

    PS: vyzkoušej i jiný prohlížeče. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Warden

    Warden User

    HYDROGENIUM_FIGHT: Otestoval jsem GE3 a na mapu se dostanu, GG i hangár mi fungují bez problémů, nebyl to jen dočasný výpadek?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Callisto

    Callisto User

    Vidím, že screen máš z int7, který server ti nejde?

    Callisto
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. ako pisal hore Warden je to server GE3, no asi po 10 krat refresovania som sa dostal do galaxy gates, ci je to vypadok neviem uz momentalne hrat nejdem tak neviem, ako som pisal zvysne prehliadace tam ledva spustim herne okno nechcem sa trapit, dneska som neskusal :), horsie to bolo rano okolo jednej hrali sme do stvrtej :) 31.12 sme boli v hadeskach a lagy boli na celom serveri hrat neslo minimalne 15 -20s potom islo normalne a zase to vypadlo a takto sa to opakovalo vraj do restartu co hralidlhsie ako ja.
     
    Naposledy upraveno: 31/12/17
  10. Callisto

    Callisto User

    Dobře, tak to vyzkoušej zítra a pak napiš, zda to přetrvává :)

    Přeji ti pěkný nový rok a hodně zdravíčka :)

    Callisto :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. k tým vypadkom sa vyjadrim aj ja server GE4 hra ide v pohode potom pride vypadok zhruba sa to opakuje každych 15 minut
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Warden

    Warden User

    Jelikož se již hráč neozval, předpokládám, že je to již neaktuální problém a téma uzavírám.

    LOCK
     
    datak tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.