Oznámení Nefunkcnost protokolu PET

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem angelexit, 9/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. angelexit

    angelexit User

    Po restartu mi nefungujou asi protokoly v PETovi, mozna, ze ani SB, jelikoz dostavam jen ee4x a i vlastne vseho ostatniho dostavam o dost min.
     
  2. aj formácie stíhačiek zmatkujú,pri prepínaní konfigurácie mi vždy preskočí základná formácia...
     
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    petr35cz - nie si jediny,komu hra nejde,ale hraci sem nepridu nadavat a pisat vulgarizmy.Toto nie je chlievik.Obcas sa proste stane,ze ked cosi nove daju do hry,tak to trosku hapruje a aspon hra ide ako tak.Bolo by lepsie,keby sa vobec hraci nevedeli prihlasit 2 dni,kym to spravia?Takto aspon surky predame,cosi vydrazime,zahrame atd...
     
    -baghira2- a angelexit tohle ocenili.
  4. "Uzyte" -,-

    Každá nová funkcia ma svoje + ale aj -. Treba kus počkať a verím tomu, že to opravia a hra pôjde tak ako išla doteraz.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    petr35cz Krot sa, zavadza sa novinka a jednoducho nastali problemy. Tak to proste vypni a chod sa vyvetrat. Problemy sa budu opravovat len to chce strpenie. Nabuduce za podobne vyjadrovanie pojdu body.
     
    †яOssΞ†® tohle ocenil(a).
  6. Nebojte sa chalani bp to snad opravia co najskor
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.