Nefunkčný chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem L.i.n.d.a, 13/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. L.i.n.d.a

    L.i.n.d.a User

    Od včera od polnoci mi neide chat ,ban som nedostala ,tak neviem v čom je chyba .Ked sa prihlásím toto mi píše : Spojení se serverem bylo přerušeno. {chat.dochat.chat.authenticationFailed}....prosím o pomoc :-(
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Premaž si historiou prehliadača, a skús pozrieť či máš najnovšie verzie flashu atď to je najčastejšie príčtina. Ak o nebude fungovať, skús sa prihlásiť na iný server či ti ťam chat funguje.
     
  3. L.i.n.d.a

    L.i.n.d.a User

    Historiu som mazala včera ,skušala som na 3 Pc sa prihlásiť ,neide nikde .....ani na druhom servery mi neide chat :-(
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    L.i.n.d.a Pripajala si tie 3 pc na jednej sieti? Ak ano, skus to cez ine pripojenie, porblem moze byt v sieti a nie v pc.
     
  5. L.i.n.d.a

    L.i.n.d.a User

    JJ ,z jednej sieti , momentálne nemám možnosť sa pripjiť na iný sieť ,ale ak je problém v sieti , co sa dá s tym spraviť ?
     
  6. Dobrý den,

    mám stejný problém (hláška "{chat.dochat.chat.authenticationFailed} Spojení se serverem bylo přerušeno."). Chat mi nejde na žádném PC, prohlížeči ani serveru.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    L.i.n.d.a V sieti moze byt mnoho problemov, tu ti nikto nepovie kde je presny problem. Obcasne vypadky moze sposobit zle pripojenie, siet je nestabilna a tym padom moze padnut chat.

    Ak budes mat teda moznost, skus ine pripojenie. Neostava nic ine nez cistit, aktualizovat, menit prehliadace a hrabat sa v nastaveniach. Moze to byt chyba pripojenia, pc, prehliadaca, aj samotneho serveru, moze to sposobovat aplikacia v pc, nastavenie, viris a aj samotny anitvirus atd...
     
  8. ahoj a máš spoločnú alebo svoju ip adresu
     
  9. ahoj nejde mi chat při přihlášení do hry mi to napíše "Authorization Failed" nejde mi cz1 a ani cz3 vyčistil pc CCleaner aktualizoval Flash player Java je také aktuální.restartoval jsem i routr moje id na cz1 je 85017797 na cz3 166462074 co jsem četl tu na forku
    "Authorization Failed" je ban na ip ale nepamatuji si že bych psal neco tak špatného :( jo id adresu mám neveřejnou.
    děkuji za radu a pomoc.
     
  10. L.i.n.d.a

    L.i.n.d.a User

    Tak chat mi nefunguje ked som na Slovensku ,v Rakusku to ide bez problemov ,takže niečo bude s IP adresou
     
  11. coolmen

    coolmen User

    Pokud mate co tu pisete tento problem ,tak mate ban na ip adresu.Tady na DO jste nic nemuseli udelat.Upozornuju ze jste mohli udelat problem v jine hře od spolecnosti BP.Ban je potom na vsechny hry od BP.Postup je jednoduchy:poproste poskytovatele internetu aby vam zmenil ip adresu.Hodne stestí.
     
  12. caute, mne robilo to iste......den som pockal a potom to naskocilo, takze ak ste nedostali permanentny ban na chat, tak pockajte a ono by to malo naskocit :)
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    Nemusi to byt len ban, moze to byt aj chyba chatu.

    Bud si resetnite router alebo pockajte do ranneho restartu. Ak nic nepomoze, potom to bude IP ban.
     
  14. Vigond

    Vigond User

    tak to jsem zvědavý po restartu...mám stejný problém
     
  15. Zdravím -taky mám ten problém --4 dny mě nejde chat-je tam akorát prázdný rámeček a na monitoru vyskakuje Spojení se serverem bylo přerušeno.
    {chat.dochat.chat.authenticationFailed}
    Spojení se serverem bylo přerušeno.
    {chat.dochat.chat.authenticationFailed}
    Spojení se serverem bylo přerušeno.
    {chat.dochat.chat.authenticationFailed}
    Spojení se serverem bylo přerušeno.

    jinak vyzkoušeno -notas Windows XP googel , stolní pc--Windows 7 explorer -a dnes od švagra notas a ten má operu a nic--nikde nejde chat .
     
  16. .H.U.N.

    .H.U.N. User

    "{chat.dochat.chat.authenticationFailed} Spojení se serverem bylo přerušeno.")
    taktiez to iste
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Kolik lidí, kterým tuto hlášku píše v chatu, vyzkoušelo restartovat router jak radil kolega výše?
     
  18. =Marvin= prosím tě -restart routeru myslíš to, že ho odpojím od el.sítě , pak zapojím do el .a pak se zase pc přihlásím kodem na ten router ?

    pokud myslíš toto -tak určitě vyzkoušeno bez uspěchu .
     
  19. caute...v sobotu som pisal, ze sa moj chat chova akokeby som mal permanentny ban na chat....po cca 8 hodinach uz chat isiel a dnes je tomu tak zase, ze sa moj chat chova akokeby som mal permanentny ban na chat, ale nemal som ho za co dostat.....riesi sa to prosim vas nejako? dakujem
    {chat.dochat.chat.authenticationFailed}
    Spojení se serverem bylo přerušeno.
     
  20. |Oromë|

    |Oromë| User

    †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU Neresetoval si router? Ak mas dynamicku IP, staci ked vypnes net, alebo ti vypadne elektrina napr. a router sa sam restartuje, vtedy sa ti zmeni ip a chat naskoci.

    Tento problem pozorujes len na jednom serveri? Skusal si aj dalsie? Odkedy presne ti vypisuje tuto hlasku? Od spustenia noveho chatu?

    Kedze povodny autor a dalsi ludia sa uz neozyvaju, u nich sa problem asi vyriesil. Preto bude najlepsie skusat resetovat routre a pc + cakat do rannych restartov. Moze ist o mensie problemy sposobene novym chatom.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.