Nefunkčný chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem L.i.n.d.a, 13/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    (=Power-is-Power=) v prvom rade, stačí použíť tlačítko Upraviť, na miesto písania 3 príspevkov za sebou.

    Ďalšia vec, BP to vraj rieší, je to vraj chyba na ich strane, takže netuším čo sa s tým bude robiť alebo kedy.
     
  2. zdravim opet sem musim napsat protoze aby ste vedelya ze mi porad nejde cet :)
    a us me to dost stve vrazim do DO penize a chtel bych aby to fungovalo jako vdycky :p
    at us to BP spravi dekuji moc :-d
     
  3. jo blbne jim chat i pdani ve skupine ale napisou ze je to tva chyba ale ze oni mají problem stim to ne
     
  4. svi1

    svi1 User

    goldtime82[PMT] čti než něco napíšeš.
     
    oops.eu a Borat tohle ocenili.
  5. Ahoj, tiež mám problém s chatom, a vlastne aj s celou hrou, teda myslím to tak, že ma pripojí na server, ale hned odpojí a asi kvôli tomu mi nejde chat.. je to cca od včera 16tej hodiny.. myslel som si že ranny reštart to vyrieši ale nie :/
    edit: no tak išiel som preč a ked som sa vrátil tak už mi to ide :))
     
    Naposledy upraveno: 23/8/16
  6. Druhý mesiac mi už nejde chat .. poprosím niečo stým spraviť už ma to nebavý GE2 [​IMG] 3752239
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    (*_Alfa_*_ABG_*) Tento problem ma vela hracov. BP o tom vie a udajne to riesi, my to nemame ako opravit.
     
  8. Tak keď BP otom vie .. prečo ich nenapadne dat naspäť starý chat .. aspoň to skúsiť ..
     
  9. wenuk11

    wenuk11 User

    prosím, už to nějak opravte :D zatlačte na BP :D
    Moje ID: 165039646
     
  10. SepulturΛ

    SepulturΛ User

    Zdravím, osobně mi skoro měsíc nefunguje chat, ale na streamu zmiňovali že o chat se stará jiný než DO tým, tak to asi může trvat. Jinak jednou mi chat vyhodil chybovou hlášku kromě jenom prázdného okna, tak jsem myslel že by se to mohlo hodit pro odhalení problému apod.
    Vítej v INTEX-Systems Could not load Chat. Error: [SecurityErrorEvent type="securityError" bubbles=false cancelable=false eventPhase=2 text="Error #2048"]
    Další info- chat mi přestal jít se začátkem akce na na montáž (patice apod.)

    [​IMG]84251938
    CZ2
     
  11. lemon60

    lemon60 User

    ID 161458777
    CZ2

    Tak se také přidám :) Už jsem cca 2 měsíce bez chatu, kdyby alespoň fungovalo šeptání :( Je to na prd!
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  12. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Zdravím pilotov Orbitu

    Od dneška každému komu nefunguje chat, a vypisuje mu chybu napr "Spojení se serverem prerušeno" si môže napísať na podporu o zrušenie pravdepodobne náhodného IP Banu.

    Do tiketu je potrebné priložiť vašu IP adresu, ktorú si kľudne môžete aj vygoogliť. Stačí zadať napr. "What's my IP address" alebo použiť MojeIP. IP adresa zvyčajne vyzerá v následovnom znení, samozrejme čísla sú iné pre každého.

    118.233.112.149

    Následne podpora skonroluje či pre vašu IP adresu nie je zadaný IP ban, ak áno a nebol k tomu dôvod, IP ban vám bude zrušený.

    Ďakujeme za porozumenie a vašu trpezlivosť.

    • Ako kontaktovať podporu?
    FAQ - Kontaktní formulář na support
     
    Naposledy upraveno: 7/9/16
  13. Tak po tomto návode mi chat konečnee funguje-zatial;)
     
  14. 71mira

    71mira User

    Po zaslání IP do hodiny odpověď na mailu a chat jede ĎEKUJI.
     
  15. jestli to chapu dobre tak kdyz dostane hrac ban a je ze stejneho mesta tak ho dostanu taky nebo jak to je
     
  16. Borat

    Borat User

    Zlé to chápeš. IP ban sa prideľuje na IP adresu a tú ma každý inú pokiaľ nieje verejná a nieje na ňu pripojených viac ľudí.
     
  17. jj Borate tak jsem to myslel jen jsem to spatne napsal ale dekuji za vysvetleni;)
     
    Borat tohle ocenil(a).
  18. Bellator

    Bellator User

    Zdravím, už druhý den mi nejede chat a hlásí mi to "Spojení se serverem bylo přerušeno." Už včera jsem udělal vše podle návodu. Napsal jsem na podporu, podpora (konkrétně Petra z BP týmu) odpověděla o cca ve 16:30 "IP adresa, ktorú ste nám zadal nie je zablokovaná." přesto ani dneska mi chat pořád nejede. Co dál?
    Díky :)
     
  19. TRIXT

    TRIXT User

    Bellator: Možná bude problém v IP adrese, kterou jsi poslal. Jak jsi postupoval při jejím zjištění? Neříkám, že jsi udělal nějakou chybu, spíše jde o to, aby jsi udal co nejvíce informací a třeba ti někdo poradí.

    P.S: Možná chat ve hře komunikuje na nějakém portu, který blokuje tvůj firewall. Je to jen myšlenka a možná není správná.
     
  20. Bellator

    Bellator User

    TRIXT: přes cmd jsem si zjsitil svoji ip. Příkaz /ipconfig/all a tam je fyzická adresa IP.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.