Nefunkčný chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem L.i.n.d.a, 13/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TRIXT

    TRIXT User

    Bellator: Tak to je pravděpodobně špatně. Pokud používáš router, tak se dozvíš pouze vnitřní IP adresu (většinou začíná 192.168.....). V rámci internetu jsi vidět pod jinou adresou. Klikni na http://www.mojeip.cz/ a opiš adresu, kterou ti to zobrazí. S největší pravděpodobností bude jiná, než ta co jsi jim poslal. Pokud ano, pošli tuto adresu na podporu.

    P.S: Snad se moderátoři nebudou zlobit, že jsem sem dal odkaz na externí URL. Jen jsem nechtěl, aby vznikl další problém při kopírování adresy.
     
    Jessie a Bellator tohle ocenili.
  2. wenuk11

    wenuk11 User

    A kdyz je to nejspis IP ban jako je tomu u skoro vsech hracu, tak co s tim mame delat? Jak se da zmenit IP??diky
     
  3. Borat

    Borat User

    wenuk11 stačí si prečítať čo už kolega napísal a zistiš, že máš kontaktovať našu podporu.
     
    Jessie a Y*o*D*i*A*k* tohle ocenili.
  4. chtel jsem opet napsat ze porad mi nejde cet ve hre us pres 2 mesice a porad se nic nedeje nekolikrat jsem tu psal a zadnou odpovet jsem nedostal :)
    vim ze to neni vase chyba ze to nejde ale popozente ten BP protoze bez cetu se neda hrat kdyz us to financuji penezama ten BP tam by to mohlo fungovat dekuji za pochopeni :p
     
  5. Borat

    Borat User

  6. Děkuju všem co se mi snažily pomoci,dnes ráno jsem napsal na podporu a už odpoledne mi chat fungoval a pořád funguje... ještě jednou moje díky všem co se v tom angažovaly a snažili se nám hráčům pomoci... díky :)

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/9/16
  7. Aedel

    Aedel User

    Ahoj už znova mi nefunguje chat.. :/ už mi nefunguje asi po 4 ale ted uz mi nefunguje celi mesic.. doufam že mi pomužete.. ma IP: 77.104.244.65
     
  8. Borat

    Borat User

    Aedel problém ohľadom chatu napíš na podporu aj s priloženou IP adresou. Oni to overia a pokiaľ ti bol ban pridelený neprávom tak ti spojazdnia chat. FAQ - Kontaktní formulář na support

    A nabudúce stačí si prečítať pár starších príspevkov v téme a zistiš, že kolega to už spomínal.
     
  9. xD-LoL-Dx

    xD-LoL-Dx User

    ahoj mne tiež nefunguje chat ... a neviem čo s tým mam už robit .. moja IP je
    87.244.233.250
     
  10. .H.U.N.

    .H.U.N. User

    ja som na podporu psal pred cca 3-4 dni a chat my potom fungoval ,,po mesiaci,,
    nooo a tak som sa radoval ze konecne ide chat :)))
    dnes je to uz 2 den ze chat zas nemam ... takze radost bola 1 den
     
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    xD-LoL-Dx napíš si na podporu

    .H.U.N. napíš si znovu, systém to mohol zas zle vyhodnotiť, možno na druhý krát sa ti to podarí
     
  12. SIJΛ

    SIJΛ User

    Ahoj, už podruhé mi nefunguje chat, hlásí mi to "Spojení se serverem prerušeno". Nefunguje mi
    už několik měsíců, zkusila jsem všechny rady vč. toho že jsem psala na podporu a tam mi odpověděli,
    že žádný ban nemám. Co s tím? Moje ID 79233076. Už jsem bez chatu moc dlouho a neustálé čekání,
    že se to samo opraví mě přestalo bavit :D Děkuji
     
  13. Altlantis

    Altlantis User

    SIJΛ tak zkus požádat poskytovatele internetu o změnu IP adresy..
     
  14. josef402

    josef402 User

    mi taky chat nejde 3 dny
     
  15. Borat

    Borat User

  16. tak po několika měsících opět já, "Rozárka bledá" ;) ........

    "Spojení se serverem prerušeno" = jsem měla a měla a měla - ovšem HEURÉKA ! po několika (!) změnách IP adresy
    KONEČNĚ mám čet !
    pravda, nevím na jak dlouho ;), ale už DVA DNY drží ! :)
    = moje rada : měňte IP do úúúplnýho vyčerpání, třeba se taky zadaří ! ;):)
     
  17. Ahoj, dostal jsem dnes 11.10.2016 v 11:10 ban na chat na měsíc a nevím proč, nic špatného jsem nepsal, ani třeba jiným jazykem, nevím kam se mám obrátit, protože jsem na fóru prvně... Mohu dostat od někoho vysvětlení, proč jsem ho dostal? Dík. (GE2)
     
  18. Antré

    Antré Guest

  19. 95.102.91.15 IP
    CZ2
    ID: 102296931
    chat mi nejde asi 5 dní
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.