Nefunkčný chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem L.i.n.d.a, 13/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. [​IMG]87913412
    Několikrát čištěný PC i restartovaný router, stále však nefunguje chat.
     
  2. .H.U.N.

    .H.U.N. User

    dufam ze bude predlzene premko a aj bostre za ten cas co chat nejde !
    uz to je 7 ci 8 den.
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    je tvoje premko alebo boostre obmedzene tym ze ti nejde chat? Hrat pokial viem mozes aj bez toho.

    ako iste vieš cez víkend developery v BP nepracujú takže by sa to nevyriešilo.

    Z vašich príspevkov som práve spísal hlásenie o chybe a doložil vaše IDčka. Problém budeme posúvať ďalej. Ďakujeme
     
    .H.U.N. tohle ocenil(a).
  4. .H.U.N.

    .H.U.N. User

    jessie ty hras tiez DO ? ak ano tak si vyp chat na tyzden a potom sa ta opytam ja ci ti premko a bostre dajak boly obmedzene :)))
     
  5. tak toto je zaujímavá teoria :) ako ti chat može obmedzvat premko a bostre ? Ked že o tomto nič neviem,mohol by si mi to prosím bližšie vysvetlit?
     
  6. .H.U.N.

    .H.U.N. User

    ak kupujes daco v hre tak to preto aby si mal dake vyhody. ak citas chat tak vies kde co sa deje ne ? napr je nalet a ja vletim na stred mapy a tam cca5 full ma hned da ,,ak by som mal chat tak na 99% otom viem a neletim tam urcite sam,,. chcem robyt napr cubi : tak tam musim letiet a kuknut ci su volne lebo na chate sa opytat neviem. potrebujem na daky ukol skup tak nemam jak poprosit. atd atd atd
    tak naco som si kupoval veci co my davaju vyhodu ak nemam dostatocne info o diani na mapach ?
    je este toho ovela viac :) ale neva len nech my uz ide chat.
    a premko my obmedzuje tym ze ho mam od-do a aj bostre su na urcity cas. a ak ma pozvu do skup na daky help tam musim pysat spravu a to trva dlhsie ako keby som sa ptal na chate........a to je tik tak tik tak tik tak tik tak :D
    napr teraz som nasiel na fore toto :
    ,,Udelal jsem 3 Delty padl mi sovereign a 2x Centaur Co s tim mam delat?
    Tesil jsem se ze mi padne Surgeon a ono mi padla 2x stejna odmena,,
    nejde oto co sa pyta ale oto ze keby som mal chat tak otom viem ze padaju designy :) a ja staviam alfa beta a gama :) alfu betu som vcera postavyl a aj urobyl a znova ich mam uz na cca95% postavene. do zbierky by sa hodily :)
    ale tuto temu premko a bostre nechajme tak :) nech uz sa venuju nefunkcnosti chatu
     
    Naposledy upraveno: 30/5/16
    MINNORIT tohle ocenil(a).
  7. rYder

    rYder User

    Dobrý den, také mi nefunguje chat když sem hrál před rokem tak vše fungovalo a minulý týden sem to začal hrát znova a nefunguje mi chat, Moje ID : 75160970
     
  8. Tak isto nefunkčný chat ten istý problém čo sa písal vyššie. Vyskúšané všetky prehliadače pc prečistený a aktualizovaný.
    Moje ID: 67752938
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    z ničoho nič odrazu mi to cca pred polhodinou začalo vypisovať po prelognutí na GE7 práve toto:
    {chat.dochat.chat.authenticationFailed}
    Spojení se serverem bylo přerušeno.

    Idem na GE5, už odrazu to samé. A pritom Id tohto servera je úplne iné.
    Pre porovnanie:
    GE7 Id: 87060180
    GE5 Id: 166151686
    a najnovšie aj na GE4 Id: 163715728

    Zaujímavé je na tom, práve to - že to začalo robiť práve teraz a od dnešného dňa.

    Väčšinou chat ignorujem a plním si v tichosti a osve, teda sám a samostatne misie.
    Ale toto ma fakt dokáže rozhodiť, akonáhle mi to začalo po prelognutí na GE7 vypisovať aspoň
    10x mi hodil skupinu hráč Dream z vlastnej firmy. A čo som mal teda robiť, keď som nemohol
    mu vôbec a nijako odpísať? Silnejší hráč z vlastnej firmy, by mi za neodpovedanie kľudne
    mohol odpovedať warom. To ste už vážne prehnali, že ešte stále to nie je opravené; ba
    práveže naopak, vytvára to naďalej zlú krv naďalej aj iným hráčom; čo to doteraz nemali.

    "{chat.dochat.chat.authenticationFailed} Spojení se serverem bylo přerušeno."
    Fantázia, to je Vaša tá najlepšia vizitka.

    Samozrejme, že mám vyskúšané všetky prehliadače, pc prečistený a aktualizovaný. Ccleanerom takisto.

    - router bol reštartovaný až omnoho neskôr, a túto chybu opravil. Ďakujem, Big~Storm
     
    Naposledy upraveno: 30/5/16
  10. Big~Storm

    Big~Storm User

    [​IMG] 102200449
    Prečistený PC, router reštartovaný.
     
  11. SAM98

    SAM98 User

    Dobrý den,
    moje IP adresa je **********
    IP adresa routeru: ************
    nevím jakou IP adresu potřebujete. DO hraji z více PC.
    Doma hraji na mém PC, ale na intru hraji na počítačích spolužáků. Doma mi to funguje, ale tu na intru mi to nejede. Rád bych požádal co nejrychleji o zpětnou vazbu. Bez chatu to nejde hrát.
    Předem děkuji Sam98.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/6/16
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    a co tak být aspoň trošku užitečný a dát sem údaje co jsme chtěli? To co jsi napsal je tu úplně zbytečné. OT smazané

    Jakou pravdu? Pravda je že tu akorát spamuješ bez toho aby jsis přečetl úplné minimum z toho co se tu po fóru psalo. Místo toho tu děláš akorát nepořádek.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/5/16
  13. ID 83130874
    taky nefunkční chat
     
  14. MINNORIT

    MINNORIT User

    [​IMG] 53201312
    ešte stale nefukčný chat
     
  15. .H.U.N.

    .H.U.N. User

    10 ci 11 den bez chatu :D
    bol restart a ja nemam sajnu ze co sa opravlo ale chat to urcite nebol !
    na fore poprosim o info ze preco bol restart ,,dakujem,,
     
  16. Martin14

    Martin14 User

    dobry den tiez to iste ale ja nemam permantny ban o tom by som vedel
     
  17. nejde mi stále chat,ale o perma banu nic nvm moje ID: 85017797
     
  18. L.i.n.d.a

    L.i.n.d.a User

    Stále nefunkčný chat :
    ID 35630143
     
  19. Zdravím,
    nějakou tu dobu mi už nejde chat... (týden).
    Je to na všech serverech,všech prohlížečích.

    {chat.dochat.chat.authenticationFailed}
    Spojení se serverem bylo přerušeno.

    ID : 67303456
    Server : GB2
     
  20. n
    néma to cenu hádať sa z niekym .. kto nechápe aké je to byť pomaly 2 týždne bez chatu ..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.