Nefunkčný chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem L.i.n.d.a, 13/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tatin

    Tatin User

    Také mi dnes začal chat fungovat. Skoro jsem si už zvykl.
     
  2. Dablík

    Dablík User

    to gratuluju, mě ještě chat nefunguje...takže jsem se rozhodl:ppokud do zítra chat nepujde tak s DO končím a budu své peníze investovat do jiné hry a od jiný firmy.protože nebudu podporovat platy těm co nic neumí a na vše kašlou...
     
  3. Ahoj, pokud se to nějak řeší, tak mám stejný problém, a aby toho nebylo málo, tak na jednom z počítačů se nedostanu přes login obrazovku - ID 63729058 //Ban by to být neměl ani na chat, ani do hry páč sem se pravděpodobně vědomě ničeho nedopustil.
     
  4. Belzebuba

    Belzebuba User

    Už to opravili je to v poriadku :)
     
  5. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ahoj,
    teď jsem testoval nový Firefox a tam stále chat nejede. Vyskočí okýnko a šmitec. Tak pokud si někdo stáhl nový Firefox, tak aby se nedivil.
    Mám stoletou verzi a jede vše jak má. Hezký den
     
  6. zasa chat .. :D diki :)
    [​IMG] 37522398
     
  7. akoze neviem kto si tam riesy komplexy na tom chate, ale odkedy je za slovo bugpoint hned ban na 1 hodinu?

    a pritom som len reagoval na to, ze niekto pisal na chate o tom ako jeden klan na GE2 si bugol zakladnu

    mi to pride tak, ze tu uz je ban za kazdu blbost :)

    keby radsej opravia hru, po kazdom skoku to zamrzne.....ani hrat sa to neda uz.....hlavne, ze bany sa tu stihaju davat za same hluposti
     
    Naposledy upraveno: 9/7/16
  8. mino123

    mino123 User

    ahoj mne to ties nejde us moje [​IMG]166364547
     
  9. [QUOTE="=Marvin=, .... X-krát jme tu psali že problém je hlášený, nic víc s tím nemůžeme dělat. Fórum ani podpora nemá prostředky jak zjistit příčinu problému, ani jak ho opravit.

    vážení přátelé, ano.... ;) , to jsem zase já, otravná rozárka
    venku je krááásně slunečno, vlezu na DO a je "pod mrakem"... připadám si jako naprostý pitomec :
    minulý týden v sobotu jsem s úúúúžasem zjistila, že mi FUNGUJE ČET ! Ale pozor ! DNESKA ZASE N E J D E o_O
    opět onen chronicky známý text : Spojení se serverem bylo přerušeno.
    {chat.dochat.chat.authenticationFailed}
    ..a včil mudruj :( jak může být chyba + nebýt chyba + být chyba ............ to mi hlava nebere o_O
    sotva si zajásám "OPRAVILI", tak je to tam, kde to bylo !
    nějak mi uniká, co že je tedy medle ve věci : maj co opravovat ?? nemaj co opravovat ??

    ááách jo :( ..a jak u vás, přátelé ? ;):)
     
  10. zasa chat... diki...
    [​IMG] 37522398 nebavý ma relogovat sa jak .. vkuse a itak to nejde.. ostatnym ide
     
  11. Tiež mi nefunguje chat už 2 dni
    [​IMG] 89498225
     
  12. chat mi tiež nefunguje už 2 dni skúšal som už relogovať asi 5x a furt to neišlo a vypisovalo Spojení se serverem bylo přerušeno.
    {chat.dochat.chat.authenticationFailed}
    Spojení se serverem bylo přerušeno prosím opravte mi to
    [​IMG] 167635952
     
  13. svi1

    svi1 User

    Hádejte co:
    Chat mi jede v pohodě už několik let a schválně ho vypínám - opravte to hned! Zkoušel jsem relogovat a furt v pohodě. Nic nebylo přerušeno. Nebaví mě relogovat, pořád to i tak jede, ostatním ne.
    ID a server v podpisu.
    S pokorou beru body. Musel jsem ...
     
  14. Dobrý den mám stejný problém,několik dní nefunkční chat i když jsem vše restartoval,vyčistil atd.. kámoš má stejný problém... moje [​IMG]36564661
     
    Naposledy upraveno: 16/7/16
  15. Už asi týden nefunguje zkoušel jsem vše pročistit , jiný prohlížeč ale stejně nic ..
    [​IMG] 75770509
     
  16. Korben

    Korben User

    Kto má problém s tým že mu vyhadzuje {chat.dochat.chat.authenticationFailed} , nech napíše na podporu.
    prihláste sa na účet a z účtu napíšte na podporu. Dodajte tam screen chatu a svoju IP adresu.
     
  17. Pucikocour

    Pucikocour User

    Zdraví starý, ukecaný kocour,
    chat jel v pohodě, prokecali jsme co se dalo, teď pro jistotu už nejede raději vůbec nic. 18x jsem se přihlašoval na fórum, mapa nejede vůbec. Ale to asi opraví. Někdy. Možná. Hurá, jede to. (jsou dobří)
    Chat sice občas má tendenci naskočit jen jako tabulka, bez firem, ale po vypnutí okna, odmazání dat ( u Firefoxu Clear Browsing Data) a znovu nahození, chat jede v pohodě. Něco zkusím, pak připíšu. Hezký den

    Vyzkoušel jsem Chrom i nový Firefox, v obou v pohodě chat jede. Šlo jen o čistou instalaci, bez vychytávek, takže problém je někde jinde.
     
    Naposledy upraveno: 20/7/16
  18. Dobrý den přeji.

    Dnes odpoledne po přihlášení mi nenaskočil chat. Nehlásí mi to nic takovýho, jako když mám BAN třeba na den, či hodiny.Rano a dopoledne fungoval normálně.
    A to jsem se na chatu doopravdy chovala slušně, mile, vstřícně. Ani jsem nebyla na nikoho moc zlá. :-D
    Restart NET modemu udělán, historie i cashe vyčištěny, celý počítač vyčištěn, upravila jsem i nastavení flashe....a nic nepomohlo.:-/
    Jsem začarovaná, nebo j jinej problém ?
    Je prosím možné zjistit, zda nemám BAN ten úplný ?
    Předem děkuji za ochotu.
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    ¨°»-..._∑√∑_...-«°¨ Skus zmenit prehliadac na Maxthon, mam stale pocit, ze v niektorych prehliadacoch to blbne viac nez inde. ja som stale na maxthone a s chatom nebol ani raz problem.
     
  20. Děkuji za radu Oro. :) Ten prohlížeč ani neznám. Kouknu a možná vyzkouším. :)
    EvE
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.