nefunkčný chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †_TĦE-ĦeŁŁ_†, 30/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. prepáčte, mal som tu predchadzajuci prispevok ale nič sa nevyriešilo,,, taže sa chcem spýtat.. už asi mesiac mi nejde chat a píše Authorization failed!...
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Ban na dobu neurčitou - Code 0 / Authorization failed!

    Proč mám tento ban ?
    Ban je udělen za velmi hrubé porušení pravidel herního chatu.

    Má tento ban spojitost jen s DarkOrbitem ?
    Ne, pravidla jsi mohl porušit u jakékoli hry společnosti BigPoint.

    Mám ban na všechny účty ?
    Ano, ban je přidělen na IP adresu, z této IP adresy nemůžeš psát na žádném chatu společnosti BP.

    Kdy mi ban skončí ?
    Ban je permanentní, neruší se. Nevyřešíme ho ani na fóru ani na podpoře hry. Stejně tak se tento ban neprověřuje.

    Mohu ban nějak obejít ?
    Ano, změnu IP adresy u svého poskytovatele.

    Můžu dostat ban i na nové IP adrese ?
    Ano, pokud ban byl přidělen spravedlivě, nebo by jsi pravidla opět hrubě porušil.

    Co když jsem ban dostal neoprávněně ?
    Ban jsi nemusel dostat přímo ty, ale kdokoli, se stejnou IP adresou, řešením je změna IP adresy.

    Je možnost že jsem ban dostal neoprávněně ? Ano, je možné, že se stala chyba při konfiguraci chatu, můžeš zkusit počkat do nejbližšího restartu hry (pravidelný ranní restart), zda ban neskončí.
     
  3. lenže ja som nič neporušil, takže neviem začo
     
  4. Ctes, co ti napsal Belgam?
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    †_TĦE-ĦeŁŁ_† ako napisal kolega je to ban na IP adresu

    este ti mozem poradit ze v minulosti obcas naskocil code 0 po istej chybe v chatu, pomoct by mohol reset routeru
    inak jedine zmena IP
     
  6. Nvm ci pomoze reset routeru ale ja to teda skusim podla mna je problem dakde uplne inde
     
  7. Zafod

    Zafod User

    ●Şкyℓinę● a ty jsi kdo, ten co zakládal toto téma? Proč tedy nepíšeš z jednoho účtu?

    Btw: kdyby jsi četl, což evidentně děláš jen napůl, zjistil by jsi, že ti ten restart pomoci nemusí. Je třeba číst celý text...
     
  8. ja som resetoval router a aj zmenil IP ale stále nejde :/
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    ak nemas co povedat k teme tak tu prosimta nespamuj
     
  10. Ne ja som toto tema nezakladal problem mam ten isty len som odpovedal
     
  11. Mám ten stejný problém, já do chatu nic hrubého nenapsal a nikdo na mé IP taky ne.
    A vše co je zde posané jsem zkoušel, co dělat potom?
     
    Naposledy upraveno: 1/12/14
  12. Takže mam ban ? :O raz pišete ban druhy raz niečo ine ...klasika, tiež mi to nejde už možno mesiac ... obmedzuje ma to dost v hre robte s tym niečo prosim vas
     
  13. Korben

    Korben User

  14. Ja ta chapem korben :) ale pochom aj nas hračov že čo mame robit ... ak ako ja som nonstop na boxikoch tak mi pukne hlava :D ked sa nemam s kym ani porozpravat :) Je to ako keby sme mali 30 dnovy ban :D za nič :) nebudem tu už nič pisat aby som vas tu nezatažoval ...ale určite vela ludi komu to nejde somnou suhlasi :oops:
     
  15. Korben

    Korben User

  16. Korben :-D Hraješ tiež DO nie ? :)
    Ak ano tak čo by si robil ak by si mal viac ako mesiac ban pre nič :D
    Na podpore som 2x pisal 2x to skončilo ako som pridal hore ...prihlasil som sa asi 20 x z ineho netu z ineho pc... reštartoval router asi 9x :) na forume to nemaju jak riešit na podpore tiež nie ... to mam teraz po učte lebo už mi to nikto neda do kopy a ja sa mam nato pozerat...kolko € som tam dal a niesom sam a tak k každemu pristupujete ...:)
    Dalšia vec ... ako zmenim IP ? ...
     
    Naposledy upraveno: 4/12/14
  17. Korben

    Korben User

    Ty to nechápeš , alebo to nechceš pochopiť. Mňa absolútne nezaujíma koľko si do toho dal eur. Nikto z nás s toho nič nemá, my nie sme zamestnanci BP a áno hrám hru, ale chat nečítam a nepotrebujem. Dokonca v začiatkoch DO v hre ani nebol. Zbytočne sa tu budeme dohadovať a aj tak nič nevyriešime. Jediná možnosť je zmena IP adresy.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
  18. Leon

    Leon Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.