Chyby NEfunnguje chat cz1

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Septarzx, 20/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Septarzx

    Septarzx User

    NEfunnguje chat cz1 to asi stačí nemam čas tolko k tomu viac podrobnosti asi nepotrebujete
     
  2. Nefunguje nejspis nikomu. Admini se jeste nevyjadrili, mozna to vyresi restart serveru.
     
    -baghira2- a Łïmïtlεşş tohle ocenili.
  3. Korben

    Korben User

    Imperátor[CZ1], Nám tiež funguje len niekde, tak že sa nedá nič v tom robiť. Musíme počkať, kým bude naplno spustený.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Chuck

    Chuck Guest

    Omlúvame sa za nepríjemnosti, ale nie je to problém len CZ1. Po spustení nového chatu nastali nejaké komplikácie, ktoré sa postupne opravujú. Viem, že to možno tak nevyzerá, ale všetko má svoju postupnosť a dúfam, že už čoskoro sa dočkáme úplnej opravy. Nezostáva nám nič iné ako len čakať.
    Viem, že Vás to štve, štve to aj nás a tlačíme na vývojárov. Oni si uvedomujú, že momentálne je prvoradá oprava nového chatu tak, aby už fungoval správne. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Prvorada? To znamena ze misto roku budem cekat jen par mesicu max. pul rok na opravu? :D :p

    A budete mit vy modi po oprave pristup na chat? Protoze, to co jsem napr. vcera cetl za zverstva to bylo trochu moc. Par lidi jsem reportnul, ale kdo vi zda to ma vubec cenu a zda se to k nekomu dostane.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    Imperátor[CZ1], pokiaľ ich nahlásiš do sekcie chatu, tak majú o ban na dlho postarané.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. /report nick, tam zakliknu zpravu a provineni a odeslu to. Takze se to k nekomu dostane?:) Tak jsem tedy zvedav, zda ty hrace uvidim psat az pujde chat ;).

    EDIT: Jo tys myslel sekci zde na foru. Ok tak priste :).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. no tet nejde nic ! ge4 nejde chat , nejdou brány nejde nic
     
  9. Chuck

    Chuck Guest

    Imperátor[CZ1] mometálne pri týchto problémoch by bolo lepšie, keby takých hráčov nahlasujete do sekcie Chat. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. OK, snad to brzy opravi, abych tam nepsal az prilis casto. Trosku se bojim, hraci uz zjistili co a jak je ted s chatem ;).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. mne nejde chat od tej novej aktualizacie neviem ci mam ban /netusim začo :/ /alebo je to chyba systému ID 43496054 cz1
     
  12. Chuck

    Chuck Guest

    ®¯¯¯¯¯¯ωΣ©ΣЯη†K_____ tento problém má veľa hráčov, ide o chybu nového chatu. Je potrebné počkať na opravu, ktorej sa dúfam dočkáme už čoskoro. :)
     
  13. Sentiero

    Sentiero User

    Já taky doufám. Poslední dobou, nedělám v této hře nic jinýho :D
     
  14. Mezisupy

    Mezisupy User

    Moc děkuji že se snažíte s tím něco dělat protože mě ten chat opravdu schází. Nemám TS tak jenom píšu, tak vás prosím nemáte už nějaké informace kdy by ta chyba mohla bejt vyřešena?
    Děkuji za odpověď.
     
  15. ALe ten chat když relogneš je nahodou dobrej na reports :D
     
  16. To nemôžu niečo predtým ako to urobia poriadne otestovať ? Riešiť tu banality stále. Úplne sa vykašlite na chat,dajte nám starý funkčný a pracujte na zlepšovaní serverov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Korben

    Korben User

    Niekedy je aj dobre že chat nejde. gembler11111, nie všetko sa dá otestovať, tak že sa ukludni. To že sa prerába chat, má asi svoj dôvod. Na starom sa neriešilo nič iné, len bany na IP adresu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. MINNORIT

    MINNORIT User

    tak mne chat funguje len v robote ;), doma ani za svet nejde :mad:, v minulosti mi to na podpore pozerali robila mi to IP adresa , teraz ich neotravujem stym počkam až to opravia hadam k lepšiemu :rolleyes:
     
  19. Prečo nejde ten chat ? Ako to že to vypadne len v noci a cez deň to ide ? Robí to všetkým alebo iba mne na cz1 ?
    Poprosil by som čo najviac informácii :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. **Horor**

    **Horor** User

    Zdravím, opět nejde chat na cz1, trvá to už cca hodinu. Cleaner, změna prohlížeče nic nepomohlo. Jde někomu?
     
    Naposledy upraveno: 2/9/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.