Oznámení Nehorazna arogance chat a forum moderatora

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Rebel_orbitu, 24/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Vazeni hraci,

    tak vam musim napsat jake mame moderatory na chatu hry. Stara garda skoncila a ti co zustavaji,tak davaji kicky a bany za nic. Jen rozumne jsem se zeptal proc moderatori konci, na to jsme dostal kick. Pak jsem se zeptal proc mam kick ze jsem nerespektoval pokyny moderatora. Tak jsem pozadal o zavolani CA, na to jsem obdrzel ban na chat.

    Panoce Charlie a Jessie, diky nam zije komunita a Vy osobne ji odrazujete od hrani.

    Vse jsme si zkopiroval a predam osobne BP panum Jorg a Dang, jake tu jeste driz moderatory.

    Hanba takovym co tu zustavaji, delate slusnym moderatorum co skoncily,akorat ostudu.
     
  2. Jessie nemá prístup k banom aspoň pokiaľ viem. On si príde na chat maximálne pokecat keď mu to dovolia.
    A prečo modi končia je interná vec a teba ako hráča to nemusí zaujímať a bol to dôvod k vyhodeniu z chatu.
     
  3. A jak ty muzes vedet za co to bylo, kdyz jsi hrac?
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.