Neide sa mi prihlásiť do hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem duri5552, 7/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. duri5552

    duri5552 User

    Čaute, mám taký problém, ja som začal hrať darkorbit asi pred 4-5 rokmi, z tým že som to naposledy hral asi pred rokom, tak sa idem prihlásiť že to neako začnem hrať, napíšem meno heslo a bum, nič sa nestalo proste ma neprihlásilo, myslel som si že mám zle heslo, tak som si ho zmenila stále ma neprihlásilo, tak som skúsil dať narokom zlé heslo a keď som zadal zlé tak až vtedy mi vybehla ikona že zle heslo alebo meno, tak ja neviem čo mám robiť dám dobré meno aj heslo a nelogne ma nič mi neukáže proste mi tá stránka len preblikne...pls help lebo ja už vôbec neviem čo z tým :D musel som si vytvoriť nové konto žeby som sa dostal vôbec na fórum...za odpovede ďakujem :)
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  2. Warden

    Warden User

    duri5552: Co se ti objeví v URL, když zadáš svůj logi a heslo a dáš "Přihlásit"? Máš odkaz na svůj profil? Pokud ano, zobrazí se ti?
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. =Marvin=

    =Marvin= User

    duri5552 hlavní otázka je, máš uložené ID toho účtu? Po tolika letech je možné že už je neaktivní.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. duri5552

    duri5552 User

    jan42 tohle ocenil(a).
  5. Maš ban alebo neaktivný acc , jedine sa ho da aktivovať ak poznaš ID alebo BIG .
     
    -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  6. duri5552

    duri5552 User

    A to ID alebo BIG asi nenajdem keď sa nedostanem na svoj účet ?...a nič som nerobil ban by som nemal mať. A nemôžem nejako napísať im priamo na podporu žeby mi pomohli oni ? či ako to funguje dostanem sa vôbec na svoj účet alebo už je mu koniec ?
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  7. Ak nemaš ID alebo BIG čislo učtu tak už je koniec učtu.
     
    -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  8. duri5552

    duri5552 User

    Povieš mi čo je BIG ? A keď im napíšem na podporu že hento tamto aby mi učet aktivovali ? Či už ani oni mi nepomôžu ?
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  9. BIG je ak si si posielal SMSky
     
    -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  10. Sentiero

    Sentiero User

    duri5552 právě pro tyto případy je potřeba znát ID svého účtu. Pokud jsi někdy psal z toho účtu na podporu, tak v e-mailu od podpory je ID účtu uvedeno. Nebo jestli jsi ho psal někdy sem na forum? Budeš ho muset pohledat.
     
    -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  11. Callisto

    Callisto User

    Ahoj duri5552,

    jak píše Sentiero, projdi si maily, zda tam nenajdeš své ID.
    Je to sice dlouhá doba, ale hodně lidí si maily nemaže .. třeba jako já, mám maily i z roku 2006 :D :D :D

    Callisto
     
    -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  12. duri5552

    duri5552 User

    už som tu pár krát písal...ne za tento účet ale za ten kam sa neviem prihlásiť...tam som duri555
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  13. duri5552

    duri5552 User

    jan42 tohle ocenil(a).
  14. Callisto

    Callisto User

    Ahoj,

    projdi si maily, zda tam nemáš někde ID. Bez ID je to těžké.

    1. když máš správné přihlašovací jméno, tak si vyžádej zapomenuté heslo, já se přihlašuji na této stránce... https://czX.darkorbit.com/ (oprav si akorát server, kde hraješ cz1 nebo cz3 ...)
    2. když máš správný mail a můžeš se na něj přihlásit, tak si heslo změníš

    Callisto
     
    -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  15. duri5552

    duri5552 User

    Na emaily nič nemám...písal som im aj na podporu tak neviem čo mi odpíšu...a na tom linku čo si mi poslal mi robi to isté...asi mam fakt deaktivovany učet alebo ban ale ako to dať preč keď nemám prístup :D
     
  16. duri5552

    duri5552 User

    no ľudia môj kamarat sa logol to tej hry a nehral to asi cca 2 alebo 2,5 roka a v pohode sa prihlásil....tak mam ban asi ale wtf ? začo. Ako by som zistil začo mam ban ? To mam asi permamentný nechapem
     
  17. Ja som tiež nehral 1 rok a logol som sa vpohode ale s tým rozdielom že som mal ID . A BIG čislo nemaš ? Neposielal si niake smsky za 1.6 eura ? Tvoj profil asi nebude k dispozici ked sa nemožeš prihlasiť .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. duri5552

    duri5552 User

    Ja som posielal BIG smsky to ešte viem :DD ale to bolo pred 4 rokmi ešte a to číslo už nemám
     
  19. Ak vieš BIG čislo tak maš vyhrane ale ak nevieš , bohužial . Neviem či to pomože ale ak si posielal SMS tak na emaily maš čislo platby možno to BP vie podla toho vypatrať . Skušal si pozrieť svoj profil cez iný učet ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Callisto

    Callisto User

    Ahoj duri5552,

    uvidíš co ti podpora napíše. Ještě máš nějaký dotaz k tomuto tématu?

    Callisto
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.