Nej letní foto 2014

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Neya, 2/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. [​IMG]

    Hej generale tam ta LF-4 nebola ! ;)

    Server - Cesko 2
    ID: 99809543

    Prosim o zrusenie postu nad tym dakujem ;)
     
  2. MAREK

    MAREK User

  3. [​IMG]
    Omluvám se za kvalitu, jaksi se to roztoto.. a foťák na mobilu udělal taky své.
    Foceno v polském Opole v nákupním středisku Karolínka. Tričko jsem si chtěl koupit ale měli zavřeno z technických důvodů :-( . Ale vyfotil jsem ho a máte ho tu :). Ať se líbí.

    ID: 72033433
    Server: Česko 2
     
  4. -xghost-

    -xghost- User

    [​IMG]

    Málem jsem to přešel. Otočil jsem se až za tím zeleným prknem. Krásná vzpomínka na staré časy.

    ID: 31403458
    Server: Globalní Evropa 2
     
  5. Kenny

    Kenny User

    Pozor! Na této fotce byl spatřen pilot ze serveru CZ2, poté co omylem prodal svou drahocennou loď, yamato.
    Pilot byl převezen na záchytku, byl mu zabaven zbrojní pas, řidičák na jeho druhou loď, aegis. V současné době je hospitalizován, nejeví známky sebepoškozování, odporu.
    [​IMG]
    [​IMG] 81003177
    CZ2 by ΛVΞИGΞR
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/8/14
  6. TheAkoja.

    TheAkoja. User

    [​IMG]
    ťažké boje nad jazerom

    Server: CZ3
    ID: 161687406
     
  7. Môj bojový konvoj :D
    [​IMG]

    GE1
    [​IMG] 55302375
     
  8. Ölümek

    Ölümek User

    [​IMG]
    Tak jsem se rozhodl vyměnit ve svém přeplněném hangáru po dobu prázdnin svoji milovanou Aegis za ještě milovanější Nelo. Musím říct, trošku hůře se na ní vzlítávalo, ale je rychlejší jak APS :)

    CZ3
    ID: v userbaru
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/8/14
  9. Ölümek

    Ölümek User

    Tak jsem se rozhodl vyměnit ve svém přeplněném hangáru Aegis Elite za Vanquish. I když to není Goliath, ale Nelo, tak to je setsakramentsky rychlé :D Lepší bojový křižník na celé orlici nikde nenajdete a rychlejší jakbysmet. Hůře se s tím sice vzlétá, ale i nad hladinu se s tím dá dostat, ale musí to řídit šikovný pilot s dokonalými reflexy. A navíc je o mnoho rychlejší než APS :)

    PS: Omlouvám se, chtěl bych pouze požádat o změnu popisu obrázku, předtím jsem to špatně napsal, děkuji a snad mi jen změnu popisu povolíte :)
     
  10. Gahan

    Gahan Guest

    Soutěž ukončena .

    Výherce soutěže zanedlouho zveřejníme .
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.