Něják by blbne skylab

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem AN0R3X, 24/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AN0R3X

    AN0R3X User

    Zdrávím mám asi problém skylab mi funguje nějak divně nevíte co s tím?? u těch kolektorů mi to píše 0% produktivita.A myslím že se mi negeneruje endurium,terbium,prometium,prometid a duranium furt tam mám stejny čislo ale asi se mi to jen zdá. Děkuji za pomoc :)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/2/18
  2. Arya

    Arya User

    AN0R3X: Podle tohoto screenu to vypadá, že všechno funguje, jak má. Jen máš málo základních rud. Ony se ti sice vyrábí, ale hned se spotřebují na výrobu prometidu a durania. Doporučuji deaktivovat všechny rafinerie a počkat, dokud nebudeš mít plné sklady enduria, prometia a terbia. (Můžeš dokoupit roboty, aby výroba byla rychlejší.) A teprve potom zapnout rafinerii prometidu a durania a zase počkat až budou sklady plné. Pak aktivovat rafinerii promeria a sepromu.

    Co se týká procent, tam je zobrazovací chyba. Jestliže několikrát za sebou aktualizuješ skylab, tak tam naskočí 0%. Stačí přejít např. na stránku hangáru, počkat pár minut, vrátit se zpět do skylabu a už tam naskočí správná procenta. Vyzkoušej to a dej vědět do tohoto tématu Diskuze-skylab, jestli to funguje ;)

    Duplicitní téma, zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.